Yüzey Telefon gerçek değil ama zaten Microsoft AMP en önemli cihaz var

Yüzey Telefon gerçek değil ama zaten Microsoft AMP en önemli cihaz var

Yüzey Telefon gerçek değil henüz ama zaten Microsoft’un bugüne kadar başlatacak en önemli araçlardan biri olduğunu gösteriyor. Microsoft AMP

Hissedarlar Microsoft’un mobil planları inancını kaybediyor. Windows Phone kullanıcıları da Microsoft’un mobil planları inancını kaybediyor. Bu cihaz görünmüyor ve ne zaman, işletim sisteminin kurtarıcısı, ya da ölümü ya olacağı anlamına gelir.

Şu anda, Windows Phone için görünüm gaddar. Lumia 950 ve Lumia 950 XL İngiltere’de Microsoft’un web sitesinde stokta her ikisi de ve eksikleri tamamlamak alma ya cihazın iz yok.

Microsoft, ancak yine de iyimser, söylüyorum TechRadar şudur: “Microsoft, bir platform olarak Windows kararlılığını sürdürdüğünü ve gelişmekte olan 3-in-1 Kategori bizim küçük ekran deneyimlerini ele alınacak.”

Bu çok dikkatli ifadeler var. Continuum, çok bir bilgisayar gibi bir masaüstü kurulumu hakkında size tam görevleri veriyor Microsoft’un kendi verimlilik aracı özelliği yoktu bir ahize – – alıntı gibi Lumia 650 olarak telefonları anlaşılacağı bir takip görmeye gitmiyor.

Microsoft AMP

Biraz daha derin kazmak ve daha da kötüleşiyor. 2016 yılı sonunda, Lumia 650 yine Microsoft, bu yıl başlatılan tek bir telefon.

Bir amiral gemisi telefonu sürümü eksikliği Çifti ve high-end 3-in-1 cihazları odaklanarak olacak Microsoft’un kendi iddiası, değil tek şirket, yeni bir Windows Phone cihazı başlatmaya hazır olduğunu oldukça açık, bu başlatması gerekiyor bir ilgili kalmak için.

Kasım da Lumia 950 / Lumia 950 XL eşleştirme yanında, Windows 10 Mobile yayımlanmasından bir yıl sonra oldu. Hem bu telefonları bir zamanlar Microsoft cihazları için yeni bir dönem olarak lanse edildi – ama üzerinde bir yıl ve doğrudan Microsoft’tan bir Continuum cihazı satın alamazsınız.

 

ABD hala Lumia 950 ve Lumia 950 XL hem stok var, ancak şirket pazarlama açısından ikisini iterek değil.

Bir Lumia 960 söylentileri çok olmayan olmuştur – yerine sızıntı uzun söylenti Yüzey Telefon odaklanmıştır. Tüm sızan özellikleri Yüzey Telefon RAM 6GB En son Qualcomm Snapdragon 835 yonga seti ve dizüstü bilgisayar gibi aksesuarlar kullanma yeteneği ile gelmek için ayarlanır öneririz.

Biz bir klavye, fare ve hatta belki de bir kalemle bir arada olmak için beklediğiniz. Esasen, 3-in-1 pazarına Microsoft’un bağlılığı şu ana kadar Yüzey Telefon gördüklerime yanında mantıklı.

Daha bitmedi

şirket kapalı almaz bütçe Lumia hattı ve Yüzey Telefon damla karar verirse, ancak şirket, mobil alanda devam için bir neden olacaktır. Bu büyük bir kumar, ama bir o gerçekten almak gerekiyor.

Microsoft, şirket planları TechRadar için teyit etti. Lumia 650, Lumia 950 ve Lumia 950 XL, ve Acer, Alcatel, HP, Trinity ve VAIO gibi OEM. İş ortakları gelen telefonları gibi Lumia telefonları destekliyor.”

Eğer yine de bir yıl ya da iki desteklenmesi için yapmanız gereken tek beklediğiniz bu cihazlardan biri sahipseniz. Ama bu, dedi. Bu nedenle Yüzey Telefon yapmak veya nokta kırmak olacak. Yüzey Telefon için bir başarısızlık tamamen Windows 10 Mobile sonu anlamına gelebilir.

Böyle HP ve Acer gibi diğer bazı üreticiler kiremitli bir platform benimsiyor, ancak kendi telefonları ile hiçbir başarı varsa büyük olasılıkla onunla gemide Microsoft’a tutmak için yeterli olmayacaktır.

 

gidiyor, Windows 10 Mobile tutmak bile, alan için yazılım oluşturma. Microsoft’un çekilmesi üçüncü en popüler telefon OS tarafında bir şaşkın yara yapar.

Windows Phone zaten yıllardır zor bir çift Şimdi daha az dünya çapında mobil cihazların yüzde yarım daha Windows Phone yazılımı çalıştıran Q3 2015 ve Q2 2016 arasında pazar payı% 1.4 kaybetme olmuştur.

Microsoft, 3-in-1 cihazlarda doğrudan odaklanan, şirketin Yüzey Telefon ile başarılı olmak için vardır.

Mobile World Congress Microsoft için ikinci bir ev. Son iki yılda Lumia 650, Lumia 640, Lumia 640 XL duyuru ve hatta Yüzeyi 3 Pro gördük. Bu yüzden Mart 2017 öncesi yüzey Telefon olabilir.

Orada Microsoft Surface Phone duyurmak için iyi bir yer, ama çalışmak zorunda ya da ezilen mobil işletim sistemi için son olabilir.

  • En iyi kameralı cep telefonu: 2016 yılında en iyi olan?
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?