yuvarlak Apple İzle Yeni patent noktaları

Yuvarlak Apple İzle Yeni Patent Noktaları
SmartWatch

Apple Saatler sonraki tur için kolları var? Büyük olasılıkla bir yuvarlak yüz ile, son zamanlarda Cupertino şirketi tarafından açılan patentlere göre.

Bu hafta yayınlanan patent başvuruları Apple bir sonraki Smartwatch’larda yuvarlak giderek Pebble ve çeşitli Android Wear cihazlar tarafından belirlenen trendi takip planlıyor olabilir anlamına gelir giyilebilir cihaz üstünde dairesel bir göstergeyi gösterir.

Belgeler yuvarlak ekran kenarlarındaki çerçevenin içine anahtar devrenin çeşitli bit ile, güçlendirilmiş olacağını nasıl hakkında bazı ayrıntılı gidin. Piksel dairesel bir etki oluşturmak için satır ve farklı uzunluklarda sütunlar halinde düzenlenmiş olacaktır.

Yuvarlama

Herhangi bir patent başvurusu olduğu gibi, bu yolda bir yuvarlak Apple İzle var ki gerçekten kanıtı değil – ama kanıt bu konuda Apple’ın düşünme, en azından. Yükseltilmiş ama yine dikdörtgen Seri 2 Apple Ürünü Eylül ayında başlatıldı.

Yanı sıra müşterilerine seçim için başka bir şekil vermek gibi, aynı zamanda bir yuvarlak ekran için yüzlerini kendi uygulamalarını adapte izlemek zorunda geliştiriciler anlamına gelecektir. aslında satışa devam o akılda Elma de önceden yeni bir model duyurdu olabilir.

SmartWatch satışları tam patlama değil birlikte tasarımın farklı bir tür mantıklı olur – Apple, sonuçta iki farklı boyutta iPhone’lar satıyor. Biz beklemek ve Apple Ürünü Yuvarlak aslında resmi hale olup olmadığını görmek gerekir. Burada düşündüğümüz her şeyi biz bugüne kadar bir sonraki Apple İzle hakkında bilmek var.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?