Yerelleştirme Uzunluk Birimi

Yerelleştirme Uzunluk Birimi

OpenCart Nedir?

OpenCart 3, çevrimiçi satıcılar için ücretsiz açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformudur. OpenCart, başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir temel sağlar. Bu temel çok çeşitli kullanıcılara hitap ediyor; Kullanıcının kullanımı kolay bir arayüz arayan, deneyimli web geliştiricilerinden alışveriş yapanlara, ilk kez işlerini online olarak başlatmayı planlıyor. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi konusunda sizi güçlü bir şekilde tutan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, çevrimiçi mağazanızın en yüksek potansiyele sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Yerelleştirme Uzunluk Birimi

Uzunluk Birimi

Uzunluk Birimleri, Veri sekmesindeki ürünlere uzunluk özelliklerini atamak için kullanılırÜrünlere eklenen değerler mağaza önündeki ürün sayfasında gösterilecektir. Yeni bir uzunluk birimi oluşturmak için aşağıdaki bilgiler gereklidir:

  • Uzunluk başlığı : Uzunluk ölçümünün adı, (örneğin, Centimeter)
  • Uzunluk birimi : Ölçü birimleri (cm)
  • Değer : Varsayılan değer için 1 ayarlayın. Km gibi diğer uzunluklara eklenen her değerin buna göre olması gerekir. 1 cm’de 10 mm vardır, bu nedenle mm değeri 10’a ayarlanır.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?