Yedekleme günün indir: Rahatlık Todo Ücretsiz

Yedekleme günün indir: Rahatlık Todo Ücretsiz

Rahatlık birinin sabit disk başarısız olarak bir yedekleme yoktu fark sesi adını aldığını görüyoruz. “Rahatlık! Bilgisayarın borked!” Muhtemelen yanlış yapıyoruz.T odo Backup Ücretsiz değil Rahatlık önemli dosyaları mümkün olduğunca basit bir yedekleme yapmak. Yedek harici sürücüler veya sabit diskin bir klon yapmak için bir SSD (ve eğer bunu yapmadı, burada bunu açıklamak için bir kelime: geçirebilirsiniz kullanabilirsiniz. XP 10 Windows sürümleri ile çalışır ve çok-çok dilli.

Neden Seçmeliyiz?

İşler bozulur, Merkez tutamaz ve ancak anarşi dünya üzerinde dağınıktı. Diğer bir deyişle, bir şeyler bozuluyor ve eğer bu şeyler aile fotoğrafları, Minecraft taklitleri ya da Miley Cyrus “meme” yeri doldurulamaz koleksiyonunuz varsa, geri ödeme bulunuyor . Eğer tarafından felaket olursa, verilerinizi kaybetmezsiniz emin olabilirsiniz düzenli yedek alarak veri almak mümkün olmayabilir. Rahatlık Todo Backup rakipleri için ödenen onun süslü-dan özellikleri olabilir, ama o zaman ben de bir fiyat etiketi yok. Sağlamanız gereken tüm

Dikkat etmeniz gereken tabi ki, birkaç konu var.

Kullanımı Kolay

Kullanımı kolay olması her zaman önemli konulardan biridir. Çünkü, kullanım söz konusu olduğunda eğer dijital telefona yeni başlayan birisi bu uygulamayı kullanıyorsa sıkıntı olmasın.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

İnternette herkes sadece mobil telefon üzerinden uygulama indirmiyor. Çoğu kullanıcı bilgisayardan, tabletten ve televizyondan da bağlanıyor.

Çoklu Dil Seçeneği

Tüm dillerle uyumlu olması her zaman daha iyidir. Kullanıcı kitlenizin %100’e ulaşması sizin için daha iyi olacaktır.

Sunucu Kalitesi

Eğer kullanıcı bağlantıdan veya uygulama performansını beğenmiyorsa bu sunucudan kaynaklanıyordur.

Download: Rahatlık Todo Backup Free en iyi ücretsiz PC yedekleme yazılımı 2016

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?