Yazılarınızı Tek Tıkla Sosyal Medya Üzerinden Paylaşın! 1-4

Yazılarınızı Tek Tıkla Sosyal Medya Üzerinden Paylaşın! 1-4

Ürün veya Yazı Paylaşımı Ne İçin Gerekli?

Profesyonel ajans, kurum veya yazarsanız siteniz için gerekli olan eklentilerden birisi de Social Networks Auto-Poster olacaktır. Social Networks Auto-Poster sizin yayınladığınız ürünlerinizi, yazılarınızı ve diğer şeylerinizi sosyal medya üzerinde tek tıkla paylaşmanıza yardımcı olacaktır. Gerekli olan sadece eklentiyi indirmek ve birkaç ayar yapmak olacaktır. Trafik konusunda gelişim yapmak için güzel bir seçenek. Trafik artış gösterince SEO optimizasyonu yapılmış yazılarınız SEO’nuzu arttıracaktır. Arama motorlarında ön sıralara geçmek için SEO önemlidir. Arama motorlarında birden-bire artış gösteremezsiniz. SEO konusunda emek ve çaba göstermeniz gerekiyor. Social Networks Auto-Poster WordPress yazılımı için üretilmiştir!
WordPress 3.4 sürümden çalışabiliyor. En iyi çalıştığı sürüm 4.8 ve daha üzeri sürümlerde daha iyi performans gösteriyor.
PHP 5.3 sürümünden çalışabiliyor. En iyi çalıştığı sürüm 7 ve daha üzeri sürümlerde daha iyi performans gösteriyor.

SEO Nedir?

SEO Türkçe Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçiyor. Örnek vermek gerekiyorsa, herhangi bir ajans veya normal bir web siteniz varsa arama motorlarında yüksek sıralamalara çıkmak için gerekiyor. İkinci el eşya siteniz varsa arama motorunda(Google, Opera, Yandex ve diğer arama motorları) araştırma yaptığınızda diğer web siteleri çıkabilir. Arama motorlarında optimizasyon yapmak o kadar da kolay değil. Yardımcı eklentiler ve diğer bilgileriniz olsa da  asıl zorluklarını hiç kimse bilmiyor. Yardımcı bir ajans ve belirli ücret sayesinde arama motorlarında profesyonel sıralamalara katılabilirsiniz. Sadece bu da değil Alexa sıralamalarında da yüksek sonuçlar elde edeceksiniz.

Peki Kendi Yaptığınız Ve Profesyonel Ajansların Yaptığı Farkları Nedir?

Profesyonel araçlar ve eklentiler sayesinde siz ne kadarda geliştirme yapsanız da pro sürümünü satın alsanız da bazı bilinmeyen sizler için kör noktalar bulunuyor. Profesyonel ajanslar ise sizlere uygun fiyatla sitenizi optimize ederek sorunlarınızı aradan kaldırır. Uygun fiyatlı yüksek performans alacağınız ajanslardan biride Birbu Dijital Reklam Ajansıdır. Birbu Dijital Reklam Ajansı sizlere web yazılım, e-ticaret sitesi oluşturma, seo optimizasyonu, wordpress site, sosyal medya ve diğer hizmetleri sunuyor. Birbu Dijital Reklam Ajansı 7 gün 24 saat çevrimiçi destek ekibi olduğundan dolayı sizlere her zaman yardımcı olacaktır.
Yazının 2. bölümü için : https://birbu.com/social-networks-auto-poster-hangi-sosyal-medyalari-barindiriyor/

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?