Yakında Windows 10 Cep Telefonları İçin Geliyor

Windows 10 Phone

Yakında Windows 10 Cep Telefonları İçin Geliyor

Biz bu hafta başında gördüğümüz gibi, Microsoft, özellikle firmanın Snapdragon CPU masaüstü işletim sistemi getirmek için Qualcomm ile bir ortaklık duyuran ARM destekli telefonlar ve tabletler üzerine Windows 10 (yani masaüstü) tam getirmek için büyük planları var – ve şimdi biraz var Bu geçişle ilgili bir zaman diliminde fikri.

Ve değil çok iyi bir haber, en azından sabırsız için, istediğiniz zaman yakında Qualcomm odaklı cihazda (Adobe’nin ağır düzenleme paketinin Photoshop veya Crysis 2 gibi) tam x86, Windows uygulamaları ve oyunları zevk olmayacak olmasıdır.

Bazıları verilen Microsoft bu özelliği SoC tarafından desteklenmektedir mevcut donanım geliyor olacağını, (çeşitli oyunlar ile birlikte), Windows 10 ve Photoshop gösteren bir Snapdragon 820 çip üzerinde çalışan olduğunu düşünebilirdi.

Ancak Microsoft, biz mevcut cihazlarda tam yağlı, Windows 10 görmezsiniz, ama yerine biz bunun için Qualcomm’un yeni nesil Snapdragon 835 gelişi bakıyoruz açıklık var – ve yeni bir dizi hangi Microsoft aramaların mobil PC’ler ‘ – bir gerçeklik haline.

Microsoft Neowin şunları söyledi: “Müşteriler piyasada önümüzdeki yıl Windows 10 ARM cihazları görmeye başlar ve ilk Windows 10 ARM PC’ler Şu anda paylaşmak için daha fazla şey var Qualcomm Snapdragon 835 ile birlikte bekliyoruz.”Windows 10

Pil Seviyesi Daha Fazla

% 25 performans artışı etrafında 835 teklifler 821 çipe kıyasla, ama belki de daha önemlisi, (yaklaşık% 40 ayarlamak için) güç drenaj önünde daha verimli olması bekleniyor. Pil ömrü düşünceler her zaman mobil cihazlar ile büyük bir endişe konusu olduğundan, hareket halinde masaüstü, Windows 10 ve daha talepkar uygulamaları çalıştıran geldiğinde ikincisi özellikle önemli olabilir.

Belki şimdiki Snapdragon telefonları denklemin performans tarafını tırnak için yeterli güce sahip, ama şu anda pil ömrü önünde son derece yeterli puanı yok.

Parmaklar bu öykünme tam olarak uygulanması ARM cihazlar üzerinde geldiğinde oldukça sorunsuz çalıştırmak gibi görünüyordu Microsoft’un demolar bu hafta, baktım olduğu gibi, o kadar etkileyici olduğunu geçti.

Windows Mobile cihazları için en önemli sorunlardan biri uygulama kuraklık Android ve iOS ile karşılaştırıldığında, çünkü bu bütün düzeni, pek çok yönden Microsoft için büyük bir hamledir. Ve Evrensel Windows Platform uygulamalar çok daha fazla, bu Qualcomm ortaklık etrafında Microsoft’un telefon servetlerini açmak için başlayabilir.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?