WordPress Site Doğrulama Nasıl Yapılır?

WordPress Site Doğrulama Nasıl Yapılır?

İnternet ortamı son derece büyük bir alan olmakla birlikte her gün kendisini geliştiren ve içerisinde farklı yenilikler barındıran oldukça hızlı ve aktif bir alan olmaktadır. Sayılması ve takip edilmesi imkansız denecek kadar zor olan internet ortamında kullanıcılara yönelik oluşturulmuş olan birçok site yer almaktadır. Oluşturulan her site, farklı özelliklere sahip olurken bu site türlerinden bir tanesi de WordPress site olmaktadır.

Genel olarak WordPress site; kodlama işlemlerine gerek duymayan, sadece tıklayarak ve veri girerek içerik üretmenizi ve eklemenizi sağlayan basit ve aynı zamanda oldukça kullanışlı bir içerik üretim sistemi olmaktadır. Eğer WordPress site kullanmak istiyor iseniz çok sık sorulan WordPress site doğrulama nasıl yapılır sorunun cevabını da bilmeniz gerekmektedir. العاب بلاك جاك

Neden WordPress Site Doğrulaması Yapılmalı?

İçerik üretmek ve site ziyaretçileriniz ile üretmiş olduğunuz içerikleri paylaşmak istiyor iseniz WordPress site sizin için oldukça kullanışlı bir site türü olacaktır. Ancak her sitede olduğu gibi WordPress site için de başta izlenmesi gereken bir takım yollardır vardır ki; bunların başında WordPress site doğrulmama gelmektedir. Bu aşama hem sizin için hem de sitenizin aktifliği için son derece önemli bir nokta olmaktadır.

WordPress site doğrulama ile öncelikle sitenin size ait olduğunu kanıtlamış olursunuz. Bununla birlikte G. Suite ya da Cloud benzeri Google alanlarından siteniz adına faydalanabilirsiniz. WordPRess site doğrulamanızı yapmadığınız takdirde kullanım alanlarınız ve siteniz kısıtlı olacaktır. ماكينات القمار

WordPress Site Doğrulaması Nasıl Yapılır?

WordPress doğrulama kaydı sihirbazına giriş yaparak site doğrulama işlemlerinize başlayabilirsiniz. Bu noktada öncelikle siteye kayıt yaptığınızda size verilen doğrulama kaydını mutlaka muhafaza etmelisiniz. موقع المراهنات Bu doğrulama kaydınızı öncelikle sihirbaz üzerindeki alana kopyalamanız gerekmektedir. Ardından ikinci adım olarak adım barındırıcınız da oturum açmanız gerekmektedir. Bu nedenle de sihirbazın bir sonraki sekmesinde WordPRess’ten sitenizi alırken kullanmış olduğunuz e-posta bilgilerinizi girmeniz gerekecektir.

Barındırıcınız da oturum açtıktan sonra G. Suite e-posta hizmetini de kurarak, WordPress alanınızın meta etiketini ve TXT kaydını doğrulayarak ve en son Google doğrulamasını isteyerek WordPress site doğrulamasını gerçekleştirmiş olacaksınızdır.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?