Windows 10 sessizlikler şüpheliler OS benimsenmesi tekrar hız alır gibi

Windows 10 sessizlikler şüpheliler OS benimsenmesi tekrar hız alır gibi

OS

Windows 10 bu son bir ay büyükçe bir uptick gösteren OS benimsenmesi için en son istatistikleri içeren, etrafında son floundering döndü olarak Microsoft için bazı iyi haberler var.

Kasım Netmarketshare rakamlarına göre, Windows 10 1.13% bir artış temsil Ekim ayında 22,59% ile karşılaştırıldığında, masaüstü PC pazarının 23,72% zorlamaktadır.

marjinal artış, Eylül ayında, aslında pazar payı neredeyse yarım puanlık kayıp. Ve OS esasen Ekim ayında düz çizgili. Kasım önceki iki ay boyunca, Windows 10 bir duvara isabet çıktı çünkü Microsoft önemlidir.

Yani bu işletim sistemi çok sağlıklı 1.86% koyduğunuzda biz, Ağustos ayından bu yana herhangi bir kazanç gördüğüm ilk kez.

İyi ama büyük değil

% 2 seviyesine yaklaşan bu yıl boyunca aylık bir dizi gördüm OS için iyi bir destek olduğunu ve 1.13% arasında Kasım ayında yükselişi o kadar etkileyici olmasa da, yine de ileriye iyi bir adımdır. Ve kuşkusuz NADELLA ve chums için bir rahatlama.

Özellikle dizüstü yükler olduğu için bazı cazip Black Friday indirimleri olduğunu verilen. İşletim sistemi rüzgarlar her zaman zor bir konudur. Ancak muhtemelen yeni donanım Windows’un bu resmin büyüyen bir parçası yüklü 10 ile satılan neden spekülasyon geçen ay.

Microsoft, büyük olasılıkla bile PC pazarının zayıf durumu göz önüne alındığında, bu ay Tatil satış ile biraz daha fazla kazanç bekleyebilirsiniz. Örneğin özellikle dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlar gibi parlak noktalar vardır.

Kasım ayında% 1.21 düşüş her ne kadar tabii, genel resim içinde, Netmarketshare yine de öncesinde, Windows 10 bir 47. دانيل الفيش 17% pazar payı ile üst Windows 7 ve vardır. افتتاح يورو ٢٠٢١

Windows 8 / 8.1 de 9.97 ile% arkasında baygın ve aslında bu çok ilerisinde hala 8.63 payı% üzerinde ısrar Windows XP, değildir.

  • bir dizüstü bilgisayar satın almak mı arıyorsunuz? En iyi olanların çoğu, Windows 10 ile birlikte gelen
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?