Web Tasarımcıları veri kullanma Olmalı?

Web Tasarımcıları veri kullanma Olmalı?

Web Tasarımcıları veri kullanma Olmalı?

Türkiye’de web sitelerinin tasarlayan birçok kişi ve ajans bulunuyor. Sadece tasarım değil aynı zamanda web site kurulumları gerçekleştiriyorlar. Bu yüzden performanslı ve uygun fiyatlı tasarımcı bulmak gerçekten zor. Sosyal medya platformunda kullanıcılara sorduğunuz zaman sizlere birçok kişiyi tavsiye edecektir. Ancak neden ucuza ve daha basit görünümlü yaptıklarını hiç düşündünüz mü?

Tabi ki, bütçeniz yeten tasarımcı şirketini seçmeniz gerekiyor. Ancak bütçenizi yükseltip daha kaliteli bir web sitesi elde edeceğinizi de biliyorsunuz.

Fiyat Farkları Neden Oluşuyor?

Fiyat farkları her zaman oluşuyor. Asıl nedeni ise fiyat yüksek olduğunda özel yazılım ve yeni nesil yazılım ile tasarlanıyor. Bu durumda herhangi bir telif hakkı sorunu ile karşı karşıya kalamazsınız. Ancak bütçe düşük olduğunda girişimci tasarımcılar tema ve şablon üzerinden ücretsiz şekilde tasarlıyorlar. Bazen ise düşünebilirsiniz tema satın aldığımızda kriterlerimize uygun oluyor mu? diye sorularınız olabiliyor. Ancak lisans aldığınız zaman 1 yıl sonrasında telif hakkı sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda sınırsız lisans almanız gerekiyor. O zaman sorun olmaz ancak fiyatlar dolar kurumu ile olduğundan dolayı aynı fiyata Türkiye’de birçok ajans bulabilirsiniz.

Birbu Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere uygun fiyatlı web site oluşturmaya hazırız. Yeni nesil CSS 3 ve HTML 5 oluşturulan web siteleriniz çok daha güzel ve animasyonlu olacaktır. Web sitenize aynı zamanda ücretsiz şekilde SEO Optimizasyonu yapacağız. Uzman ajans tarafından yapılan SEO Optimizasyonu her zaman daha kaliteli olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?