Web push bildirim, ilk onaylarının ardından, ziyaretçileriniz tekrar sitenize girmeseler de bu kullanıcılara masaüstü ve telefon tarayıcıları üzerinden bildirim gönderen, kullanıcıya erişim yöntemidir.

Müşterilerinize ulaşmak için telefon numarasına ya da email adresine gerek duymazsınız. Sitenize girmesi ve sizi onaylaması yeterli olacaktır. 7/24 müşterilerinize anında erişim imkanı sunan push mesaj (notification) sistemi, web sitelerinize kolayca eklenebilir.

E-ticaret sitenizde satışlarınızı arttırmanızı sağlayacak ya da blog sitenizde hitinizi arttıracak yeni nesil mesaj bildirim sistemini mutlaka sitenize eklemelisiniz.

Mevcut sitenize entegre edilebilir özel push mesaj yazılımımız ile hızlıca trafik artışını sağlayabilir, paranıza para katabilirsiniz. Bildirimler sizin adınıza ve sizin logonuzla anında geçmişteki misafirlerinizin telefonlarına, tabletlerine ve bilgisayarlarına bildirim olarak düşer. Bildirime tıklayan misafir direk gönderdiğiniz linke erişim sağlayarak, ürün ya da blogunuza erişim sağlar.

Ne İşe Yarar?

Müşterileriniz sitenize kayıt olmak istemiyor, e-mail ya da telefon numarası bırakmak istemiyorsa, siz de bu yöntemle sitenize giren müşterilerinize kolayca bildirim gönderebilirsiniz.

Sizde müşterilerinize anlık erişim sağlamak istiyorsanız; hemen bizimle iletişime geçin! Sizi farklı bir boyuta taşıyalım.

 


Başarılı Projeler!


Müşterilerin hedeflerine ulaşabilmesi için web teknolojisinde köprüler inşa ediyoruz

BİTEN PROJELER

Projenize Başlayalım!


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

FiYAT TEKLİFİ ALIN