teknoloji tat: bizim eklentileri kontrol edebilirsiniz?

teknoloji tat: bizim dilleriyle bizim gadget'lar kontrol edebilirsiniz?

Teknoloji
Eklentiler web sitemizi daha güzel hale getirmek için kullandığımız yardımcı araçlardır. Dikkat etmeniz gereken tek şey çok fazla eklenti kullanmamaktır. Çünkü, çok fazla eklenti kullandığınız zaman web sitenizin performansı düşer. Bu yüzden kullandığınız eklentileri dikkatlice inceleyin. Gereksizleri ve kullanmadıklarınızı kaldırın.

Eklentiler sadece web sitemizi güzelleştirmek için değil aynı zamanda çevrimiçi iletişim sağlamamız için gereklidir. Özellikle iletişim formu gibi özelliklere sahip eklentiler her web sitede bulunuyor.

Ücretli Ve Ücretsiz Eklentiler

Ücretli eklentiler her zaman daha iyi ve daha performanslıdır. Örneğin, ücretsiz bir SEO eklentisi kullanıyorsunuz. En iyi ve kullanışlı eklenti olan Yoast SEO eklentisinden örnek alarak söylüyorum. Yoast SEO ücretli eklentisinde çift anahtar kelime kullanabilirsiniz. Bu ise çok daha iyi oluyor. Çünkü, anahtar kelimeler her ne kadar daha fazla olursa web sitenizin öne geçmesi daha hızlı olur.

Ancak ücretsiz eklentisinde böyle bir özellik mevcut değil. Sadece bir anahtar kelime yazabiliyorsunuz. Bu durumda ise daha az gelişirsiniz. Tabi ki, Arama Motoru Optimizasyonu her zaman bizim için gerekli bir konu. Çünkü, gereksiz ve yeni başlayanlar sizden daha öne çıktıkta ister istemez insanlar sizi tercih etmeyecektir. Tek kelimede Google ve diğer arama motorlarında bulunmanız gerekiyor.

SEO Eklentilerinde Dikkat Etmeniz Gereken Özellikler

  • Yardımcı Araçları Var Mı?
  • Meta Açıklama Ve Kelime Barındırıyor Mu?
  • Anahtar Kelime Seçmenizde Yardımcı Bir Aracı Bulunuyor Mu?
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?