Microsoft Amp Yeni Ve Geliştirilmiş Chatbot

Microsoft Amp Yeni Ve Geliştirilmiş Chatbot
Chatbot

Microsoft, ortalama bir genç gibi konuşmaya yeteneğine sahip bir chatbot yaratmak başka bir çatlak alıyor.

Named Zo, yeni Microsoft destekli Chatbot kullanıcıların mesajlaşma uygulaması Kik üzerinde mekanik Millenial ile sohbet sağlar.

İddiaya göre Twitter kullanıcı Tom Hounsell, Tay, bir sosyal medya ile çalışan AI bu yılın başlarında Microsoft’un ilk denemede benzer Zo fonksiyonları tarafından keşfedildi. لعبه كرات

Zo soru sormak ve tüm kalça argo kullanarak ve uygun emojiyi ile cümleler punctuating ederken, istekleri yanıt verebilir – sadece gerçek bir genç ile konuşmak gibi!

bu bot Zo-ur dönüş olacak mı?

(Internet bazen korkunç çünkü) Tay Nefret söylemi ile bozuk yara oysa Ancak Zo selefi ayak izlerini takip etmek değil öğrendim görünüyor.

Örneğin, olarak konuyu değiştirmek isteyen Zo son ABD başkanlık seçimleri sonucu gibi hassas konular MSPoweruser göre. موعد انطلاق يورو 2022 Siyaset konuşurken insanlar, bazı kötü şeyler söyleyebilirim”. melbet

Microsoft’tan resmi bir duyuru bekleyen rağmen, konuşkan genç bot böylece geçen seferki gibi bu bir berbat kendimize bir iyilik yap ‘s tüm izin ve değil ikinci bir şans verildi görünür.

  • İşte Intel ve AMD’nin en iyi beş anakartlar
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?