Süper Mario Run Oyunu Çevrimiçi Oynama Sorunu

mario

Süper Mario Run mobil oyun ile ilgili çevrimiçi sorunu

2016 yılında mobil oyun ile en büyük sorun oyun, uygulama içi ödemeler veya teknoloji sınırları değil – her zaman çevrimiçi olmanız gerekir gerçektir. Shigeru Miyamoto, Super Mario Run Mario yaratıcısı ve yapımcısı, şimdi her zaman açık internet bağlantısı çalıştırmak için gereken mobil dünyasına İtalyan tesisatçı ilk baskını onaylamıştır. Ben sadece hayal kırıklığına uğrattı, Nintendo kızgın değilim. Biz mobil internet her yerde büyük şehirlerin dışında iştahlı olduğu hala bir dünyada yaşıyoruz – ve bazen içlerinde – Birçok yolculukları siyah noktalar veya kesilen bağlantılar muzdarip iken. Londra’da yaşayan, benim seyahat deneyimi en önemlisi – ve ben mobil oyun tadını alabilmek için olsun, genellikle yedek an – bağlantısız olduğunu ve ben dışarı eksik demektir. Ben oynamak için sağlam bir Wi-Fi bağlantısı evde oturup, ama sonra ben de Wii U ateş olabilir ve tam Mario deneyim olsun.Mario

 

Reigns yıl kadar benim favori mobil oyun gereğidir. Tinder benzeri Ortaçağ kart oyunu etkileyici basit, ama aynı zamanda kısa küçük öbekler halinde her yerde oynamasına izin – o oyun ne zaman benim telefon için istediğiniz tam olarak buydu. Bir sunucuya bağlanmak için gerek yok. Bir seferde birkaç dakika için istediği zaman sadece oynayabilir. Ben Super Mario Run almak umuduyla buydu. Herhangi bir bağı olmadan Platformer kısa küçük patlamaları. Netflix de sadece geri daha önce geçmişte iddia etti ne adım atmış ve hizmet çevrimdışı görüntüleme ihtiyacı itiraf etti. Nintendo da her zaman online oyun haline getirmesinin nedeni şu anda belirsiz.Mario

Peki Bundan Başka Daha Güzel Çevrimiçi Oyunlar Varmı?

Google 2016 en iyi mobil oyunlar listelenir ve seçim Süper Mario Run her zaman çevrimiçi olmak başka bir sorunu vurgular. Orada Hearthstone, Animasyon Throwdown, Trail, Pokemon yazılan ve Slither.io içeren bir internet bağlantısına ihtiyaç listelenen oyunlardan bir sürü vardır ve bunlar bedavadır.

Böyle Onun Story, saltanatları, Oda Üç olarak çevrimdışı oyunları tüm ödenir. O ayrıcalık için ödedim, çünkü bir bağlantısı olmadan oynatabilirsiniz. Aynı Super Mario Run için gitmek gerekir.

Zaten oyun oynamak için zevk için 9,99 $ (£ 7.99) ödeme yapmam isteniyor ediyoruz. O zaman sadece açıkça dişlerde bir tekme gibi hissettiren, internet gerekmez bir oyun için online oynamak için isteniyor. Pokemon Git oynarken, ben her zaman online olma ihtiyacını anlıyoruz. Aynı Hearthstone ve piyasada diğer oyunlar bir bolluk için de geçerli, ancak Mario Run bu oyunlar arasında dışta kalıyor.

Peki Oyun Neden Çevrimdışı Değil?

Daha sonra oyunu oynarken bir saat beni oldukça heyecanlı gelecek düzeyde oynamak için yapılmış, Super Mario Run şüpheci başladı. Şimdi son vahiy ağızda ekşi bir tat bıraktı ve ben Super Mario Run oynamak için zaman bulabilirsiniz sorusuna içine koydu.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?