Spotify ücretsiz kullanıcılar için dinleme daha on-demand planlıyor

Spotify ücretsiz kullanıcılar için dinleme daha on-demand planlıyor

Spotify ücretsiz kullanıcılar için dinleme daha on-demand planlıyor

Spotify

Eğer uygulamaya kaydoldum ettik ama bir prim abonelik için yedek nakit yoksa, iyi haber: Verge Jump In adında yeni bir özellik daha on-demand şarkıları ödemesiz kullanıcılara vermek için tasarlanmıştır, test olduğunu bildirir .

Bu ancak belirli çalma listeleri de, “on-demand özellikleri” belirli bir serbest planı erişimi olanlar izin verir, anonim içerdekilerin söylüyorlar. Başka bir deyişle, şirket tarafından yakalandı çalma listeleri bir dizi karışık sadece sınırlama kurtulmuş olurdum.

Şirket şu anda yorumlama değil ama bu bir spekülatif rivayete daha fazla olarak saymak için raporun kaynak yeterli saygın. Kesinlikle ücretsiz planına daha fazla kullanıcı cazip bir çekici yolu olacaktır.

Müzik Bakan

Şirket Jump In planı ile birlikte gitmek için plak oluyor uygulamakla olması muhtemeldir en büyük sorun. Onlar için çok fazla para alamadım gibi birçok müzik yayıncıları yerine, tüm özgür katmanlı yoktu ediyorum .

Ancak, serbest katmanlı uygulama için kullanılan insanları alma ve sonunda ödeme yapan aboneler dönüştürerek esastır, şirket hep iddia etti. müzik dinlemek vinil büyük diskleri satın alma gün içinde geri çok basit oldu …

Görünüşe göre plak ile görüşmeler halen devam etmekte ve onlar sorunsuz giderseniz o zaman atla In “önümüzdeki birkaç hafta içinde” dışarı rulo olabilir. uygulamalarınızda gözlerini tutun.

  • Burada gerçekten Spotify hakkında ne düşündüğünüzü bir hatırlatma var
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?