SOSYAL MEDYA


Sosyal Medya Pazarlama

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin müşterilerine ulaşmalarını sağlarken aynı zamanda şirket markalarını karakterize edip müşteri tabanlarını da genişletir. Sosyal medya pazarlama doğru şekilde yapılırsa, doğal bağlantılar kurmaya, ziyaretçi çekmeye, farkındalık yaratmaya, marka tanınırlığı ve saygınlık oluşturmaya yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya tanıtımla boğuşuyorsanız size yardımcı olabiliriz.
Hizmetlerimiz


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar elde etmenizi sağlamak üzere size çeşitli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya aracılığıyla reklam yapıldığında müşterilerin %100'ü etkili sonuçlar elde etmiştir.Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Tekliflerinizi İnternette sosyal medya aracılığıyla doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olmak için çeşitli sosyal medya yazarlık hizmetleri sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlaması, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir İnternet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlama, öncelikle içeriklerin, videoların ve görüntülerin pazarlama amacıyla sosyal ortamlarda paylaşılmasının yanı sıra ücretli sosyal medya reklam faaliyetlerini de içermektedir.


ser p s2

trans pg px10Sosyal medya yönetimi neden gerekli?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Faaliyet gösterdiğiniz sektörden bağımsız olarak müşterileriniz her gün sosyal medyayı kullanmaktadır. Müşterilerin markanıza bağlılığını sağlamanız ve her zaman onların ilk tercihi olmanız büyük önem taşımaktadır.

 

Şirketinize ulaşmaya çalışan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa bu konuda konuşan ve bu ürün veya hizmetleri tedarik eden şirketleri bulmaya çalışan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin bu sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada şirketiniz hakkında konuşuyor.

Sosyal medyada müşterilerinizin şirketinizle ilgili neler söylediğini öğrenmeniz ve onların sorularını yanıtlamanız gerekir. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini öne çıkarmaya ve yapılan olumsuz yorumlara içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisi, tüm sosyal medya kanallarını yönetmeye zaman bulamaz. Bu noktada ajansımız, pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Sürecimiz


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkili İçerik Oluşturma

Ölçüm & RaporlamaBaşarılı Projeler!


Müşterilerin hedeflerine ulaşabilmesi için web teknolojisinde köprüler inşa ediyoruz

BİTEN PROJELER

Projenize Başlayalım!


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

FiYAT TEKLİFİ ALIN