Yeni Mac OS Güncellemesi Geliyor! Sistem Gereksinimleri Düşünülüyor!

Macbook Pro

Neden MacBook Fazla Satılıyor?

İster kullanım isterse de görünüş olarak en iyi bilgisayarlardan birisi Apple şirketinin üretmiş olduğu Mac sistemidir. Bu sistem kullanım kolaylığı ve performans açısındanda 2015-2017 yıllarında en çok kullanılanlar listesinde 2. yeri kazanmıştır. Öncelikle söylemek gerekirse çoğu kişi Windows platforumdan ayrılmak istese de kendilerini uğraştırmıyorlar. Normal bir bilgisayarada Mac sistemi kurulabilir. Başlangıçtan kolay olsun diye ve daha fazla kullanıcıya sahip olduğu için son 10 yılda en çok kullanılan işletim sistemi Windows seçilmiş olabilir. Aslında birden fazla kullanım özelliğiyle Mac daha önde olabilirdi. ivermectin for elderly Yeni Macbook’larda elektronik taban daha kullanışlı oldu. Ancak Windows seçimlerinde böyle bir şey bulunmuyor. Yeni güncellemede Mac 10.14 olacağı düşünülüyor.

Eski Mac Sürümleri Ve Sistem Gereksinimleri

MacOS 10.14 ile ilgili hiçbir şey bilmeden, hangi Mac donanımının Apple’ın Mac arayüzünün bir sonraki sürümünü destekleyeceğini söylemek oldukça zor bir iş. Ancak yine de, bu yıl neler beklemeleri gerektiğine dair bir fikir için önceki yılın şartlarına bakabiliriz. mectizan tablet 3 mg İlk önce, kurulum için en az 20GB sabit disk alanı gerektirecek şekilde 10.14 Mac sistemine kendinizi  hazırlayın. Daha sonra, 10.14 yükseltmesini alan Mac’lerin en az 2GB bellek yani RAM ve OS X  veya daha ileri sürümlerde çalıştırılması gerekiyordu. Bir de MacBook’ların geçmişten şimdiye kadar ki, bilgisayarlarına göz atalım:

  • MacBook (Geçmiş 2009 ve daha yeni sürümü bulunuyor)
  • MacBook Pro (2010 ortası ve daha yeni sürümü bulunuyor)
  • MacBook Air (Geçmiş 2010 ve daha yeni sürümü bulunuyor)
  • Mac mini (2010 ortası ve daha yeni sürümü bulunuyor)
  • iMac (Geçmiş 2009 ve daha yeni sürümleri bulunuyor)
  • Mac Pro (2010 ortası sunuldu ve yeni sürümleri bulunuyor)


Bu nedenle, bu gerekli model yıldan-yıla nadiren MacOS’un yeni sürümleriyle değişirken yeni güncelleme merakla bekleniliyor, Mac modeliniz minimum yayınlama süresinden daha eskiyse, işletim sisteminin bu sonraki sürümünün keyfini çıkarmak için yeni bir MacBook satın almanız gerekebilir. Apple şirketinin amacı daha çok yeni sürüm edinmeyi değil eski sürümleri daha kaliteli ve daha performanslı yapmak olduğunu söyleyebiliriz. como se toma el ivermectina en gotas Çünkü, eski sürüm kullananlar en az 3 ayda bir yeni güncelleme geldiğini ve açıkların kapatıldığını görebiliyor.

IOS Uygulamalarını Çalıştırabilecek Mi?

Düşünülen en uygun güncellemelerden birisi olabilir. Rakip taraftarı olan Android bildiğiniz gibi uygulamalarını Windows platformunda çalıştırabiliyor. Bu zaman geride kalmamak için Apple şirketi bu güncelleme sayesinde bir adım daha öne geçebilir. Aynı zamanda Mac sürümü için ayrı bir Siri uygulamasını geliştirebilecekleri düşünülüyor. Sonuçta, kullandıkları yazılım olan Siri Mac sürümünede çok güzel yakışacaktır.MacBook

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?