Social Networks Auto-Poster Nasıl Kullanılır? 4-4

Social Networks Auto-Poster Nasıl Kullanılır? 4-4

Social Networks Auto-Poster Nasıl Ektinleştirilir?

Eklentiyi kurduktan sonra sağ kısımda bulunan Başlangıç bölümünde eklentiyi SNAP|AutoPoster şeklinde göreceksiniz. Üzerine tıkladıktan sonra “Add New Account” butonuna tıklayarak “Please Select Network” butonuna tıklayarak sosyal medya hesaplarını görüntüleyebilirsiniz. Herhangi bir sosyal medya hesabının üzerine tıklayarak seçebilirsiniz. ivermectin palpitations Ancak o kadar kolay olmuyor. Mesela, Facebook hesabınızı eklemek istiyorsanız size bazı karışık bölümler verilecek. Bu bölümleri doldurmak zorunludur. Social Networks Auto-Poster diğer WordPress eklentilerinden en büyük farkı eğer tarayıcı değiştirmişseniz sizin için faydalı olacaktır. ivermectin for dog 51 lbs Çünkü Social Networks Auto-Poster diğer tarayıcınızdan sosyal medya bilgilerinizi kendi hesabına kolaylıkla aktarma işlemi yapabiliyor. Bu sayede kısa zamanda tüm sayfalarınızı ve sosyal medya hesaplarınızı ücretsiz bir şekilde bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kullanımına dair bazı küçük butonlar şeklinde yararlı butonlar bulunuyor. Mesela tümünü seç, tümünü bırak, sosyal medya hesaplarımı bağla, yalnız seçtiklerimi göster, tüm hesapları göster.

Social Networks Auto-Poster’de Nasıl Paylaşım Yaparım?

Eklendikten sonra yazdığınız ürünün veya yazının alt kısmında diğer eklentilerin bulunduğu yerde gözükür. Burada sizden birkaç ayar isteyecektir. Mesela, görselli mi olsun sadece yazı mı olsun? gibi seçenekler bulunuyor. Aynı zamanda konu başlığı ve meta açıklama kısmını da kendinize uygun şekilde yapılandırabilirsiniz.

Eğer eklenti gözükmüyorsa sayfanın en üst kısmına çıkın. “Ekran Tercihleri” butonuna tıklayın ve eklentiyi oradan seçin. Daha sonra sayfanın en alt kısmında eklentinin ismini göreceksiniz üzerine bir kere tıkladığınızda açılır pencere gibi karşınıza çıkacaktır. Karşınıza karışık bir yazılar şeklinde gelecektir.

Burada sizden hangi sosyal platformlarda paylaşım yapmak istediğiniz sorulacaktır. Siz burada seçebilir veya tümünü seç butonuna tıklayarak hepsinde yapabilirsiniz.

Social Networks Auto-Poster Kullanımı

Burada sizlere konunuzun başlığını, paylaşım yapacağınız zaman koyacağınız açıklama kısmını doldurmanızı isteyecektir. Kendinize sunduğu açıklama sayesinde etkileyici bir başlık ve açıklama yazabilirsiniz. Bu şekilde daha kolay ve daha hızlı kullanıcı kitlesine sahip olursunuz. Sosyal platformu reklam açısından görebilirsiniz. Bu şekilde trafiğinizi arttırarak büyük işlere imza atabilirsiniz. ivermectina composiçao

Eğer dersimiz hakkında herhangi bir anlaşılamadık bir şey görürseniz yorum yazmayı unutmayın!

Yazının ilk 3 bölümü

  1. https://birbu.com/yazilarinizi-tek-tikla-sosyal-medya-uzerinden-paylasin/
  2. https://birbu.com/social-networks-auto-poster-hangi-sosyal-medyalari-barindiriyor/
  3. https://birbu.com/social-networks-auto-poster-nasil-yuklenir/
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?