Snapchat 300.000 kullanıcısı uyarılarından sonra yeni güncelleme getiriyor

Snapchat

Kaç kişi şikayet etti?

800.000’den fazla kişi, Snapchat‘ı güncellemeyi orijinal tasarımına geri döndürmeye çağıran bir çevrimiçi dilekçe imzaladı. Uygulamanın geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen en son yeni tasarımı, “medya içeriğini” diğer arayüz değişiklikleri dizisindeki “arkadaşlar” dan ayırmaya odaklandı. 24 saat sonra kaybolan kullanıcılar arasında paylaşılan videolar ve fotoğraflar olan Snapchat hikayeleri artık bireysel Snaps ve doğrudan mesajlarla da görünür. xbet  Change.org’da barındırılan “Yeni Snapchat güncellemesini kaldır” dilekçesi, Avustralya kullanıcısı Nic Rumsey tarafından yazılmıştır. Dilekçe, “Pek çok kullanıcı, uygulamanın kullanımını kolaylaştırmadığını, ancak birçok özelliği zorlaştırdığını tespit etti.” Kullanıcılar arasında genel bir sıkıntı yaşanıyor ve birçoğu eski Snapchat’a dönmek için bir VPN uygulaması kullanmaya karar verdiler, çünkü bu yeni güncellemenin can sıkıcı bir hali oldu. Bu dilek Snap Inc’i bu yeni 2018 güncellemeden önce uygulamayı temellere geri döndürmeye ikna etmeye yardımcı olmayı amaçlıyor.Snapchat

Güncellemede neden şikayetçi oldular? كيف تلعب لعبه

Güncelleme, kullanıcıları ve ünlüleri öfkelendirdi; birçoğu yeni arayüzün karmaşık ve kullanımı zor olduğunu protesto etti. Dilekçenin yorum bölümünde bir imza sahibi şunları yazdı: “Ben imzalıyorum çünkü Snapchat en sevdiğim uygulamadır, benim ve arkadaşlarım bunu her zaman kullanıyor. Bu güncelleştirmeyi kafa karıştırıcı ve çocuksu göründüğünü buluyorum ve güncelleme kaldığı sürece artık kullanmayı düşünmüyorum. ”
Model ve TV sunucusu Chrissy Teigen de heyecanla “Yeniden düşünülmesi gereken güncellemeden kaç kişi nefret ediyor” sorusunu sorarak Twitter’da tartıldı.

Yeni Güncelleme Gelecek mi?

Snapchat’ın kullanıcılarından bazıları, uygulamanın otomatik olarak güncellendiğinden şikayet ediyor ve bazı mesajların veya arşivlenen verilerin kaybolmasına neden olduğunu söylüyorlar.
Zevklerine rağmen, ana şirket Snap Inc’in şu an orijinal tasarımı yeniden düşünmek için herhangi bir planı yok. دانيال الفيش  Bir açıklamada, bir sözcüsü “Güncellemeler kadar büyük güncelleştirmeler alışmak biraz alabilir, ancak topluluğumuz yerleştikten sonra toplumun hoşuna gitmesini umuyoruz” dedi. Bizce de yeni güncelleme daha kötü olmuş. Eski projelerine göz atarsak en yeni güncelleme olmasına rağmen en kötü güncelleme olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?