Siyah üzerine en iyi ucuz PS4 fiyatları 2016 Cuma

Siyah üzerine en iyi ucuz PS4 fiyatları 2016 Cuma

Playstation 4

Bu köşede! Sony’nin konsol yolu şimdiye kadar bu gen önde ve net etrafında gizlenmiş bazı fantastik PS4 fırsatlar vardır vardır çılgın Kara Cuma PS4 fırsatları anlamına Kasım var. Biz sizin için en iyisi onları izini buradayız. Öncelikle, size bağımsız PS4 konsolları için en iyi fiyat göstereceğim. sık sık onları Pro PS4 için bazı lezzetli yeni PS4 Slim için fırsatlar ve preorders bu sayfasını güncelledi separately. We’ve satın almaktan daha ucuz kanıtlayan bir oyun ya da iki ile bir PS4 konsol paket için gözle daha iyi değeri elde edebilirsiniz rağmen. İngiltere’de satın almak isteyen? Aksi belirtilmedikçe ve güvenilir satıcılardan olduğu sürece yeni bizim uk PS4 fırsatları sayfa then. Consoles bakmak isteyeceksiniz. biz kendimizi almazdım, biz burada liste değildir. Bu kılavuz, düzenli ucuz PS4 fırsatlar ile güncellenecektir. Playstation 4 oyunları daha iyi oynayabilmemiz için geliştirildi. Aynı zamanda Playstation 4 artık daha iyi görünüme sahip.

En iyi PS4 fiyatları bu hafta:

Tam boy optik çıkış ses seçenekleri ile orijinal Bu düzenli tam boy PS4 fiyatlardır. yeni modeller için perakendeciler açık alan gibi birkaç lezzetli pazarlık görmek için bekliyoruz. Fiyatlar zaten yaz aylarında üzerinde bırakarak edilmiştir. Eğer 4K görseller hakkında rahatsız değiliz ve bir PS4 almak için henüz iseniz, burada fevkalade ucuz PS4 anlaşma bulabiliriz. Biz bazı bile ucuz gitmek görmek başlıyoruz olarak bunlardan birini satın almadan önce PS4 Slim fırsatları kontrol ediyorum.

En iyi PS4 Slim fiyatlar:

Ince, sessiz, küçük yeni PS4 Slim modelleri yaklaşık 300 $ Şimdi dışarı. Yeni model, sonunda mevcut PS4 yerini alacak düşünülüyor. Konsol kendisi küçük, daha hafif ve daha fazla güç verimli ve 500GB modeli mevcut 500GB PS4 için benzer bir düzeyde fiyatlı, böylece rafine teknoloji için ekstra ödeme değiliz. Geçerli PS4 Slim preorders çoğu hiçbir ekstra ücret ödemeden Uncharted 4 ile gelir, bu yüzden 300 $ ödeme yapıyorsanız eğer onlardan biri olsun emin görünüyor. Onlar şu anda zeminde biraz ince (üzgünüm), ama sen Uncharted 4 299 $ ile aşağıda bağlantının. 500GB PS4 Slim üzerinden alabilirsiniz

En iyi PS4 Pro fırsatlar bu hafta:

Eğer 4K oyun ve Netflix için hazır mısınız? Esasen, PS4 Pro, daha ziyade bir ‘gelecek-gen’ konsolundan daha güncel PS4 bir yükseltme. anahtar kelimeler PS4 Pro almak 4K ve HDR vardır. Yeni makine oyun geliştiricilerin oyunlarda 4K çözünürlük ve High Dynamic Range seçeneklerini içerecek şekilde izin, bu yüzden Uncharted 4 gibi bekliyoruz, Call of Duty: a bile daha iyi bakmak için Sıfır Dawn ve daha fazlası: Sonsuz Savaş, Gün, Horizon Gone 4K TV HDR-sağladı. Ayrıca Netflix ve Amazon 4K içerik akışı mümkün olacak.

En iyi PS4 demetleri bu hafta

Sık sık bir konsol satın almak için en cazip yolu ekstra donanım veya ekstra oyunları ile bir paket olduğunu göreceksiniz. Bunlar ABD’de mevcut en iyi PS4 paket fiyatlardır – Biz düzenli olarak bu fırsatları güncelleyin.

Haftanın Playstation 4 Paket Anlaşma

500GB PS4 Slim | Uncharted 4 | Amazon @ 299 $ ucuz PS4 Slim sonra iseniz, hiçbir ekstra ücret ödemeden Uncharted 4 ile gelir olarak bu demetleri birini kapmak emin olun. Ucuz seçenekler oradayken, bu en iyi seçenek daha küçük, daha ince model için bugün (bu kılavuzda özel Uncharted 4 baskı gibi) eski konsolu alırsanız bu PS4 Slim anlaşma görüntüle:. Uncharted 4 299 $ PS4 ile 500GB PS4 Slim 500GB Sınırlı Üretim Uncharted 4 konsol paketi 299,99 $ bestbuy.

Biz muhtemelen, son zamanlarda PS4 yeni sürümleri sayesinde bu paket üzerinde bazı iyi indirimler görüyoruz duyurulmaktadır. Demek ki bu PS4 anlaşma görüntüle Uncharted 4 bir kopyası ve sınırlı sayıda mavi. Gri konsol ve denetleyici ile gelir: BestBuy 500GB PS4 konsolunda @ Sınırlı Üretim PS4 ve Uncharted 4 paket $ 299,99 | EBay @ $ 299,99 Sadece onunla içinde paketlemek için ne oyun herkes size haber vermeden bir PS4 gerekir? Bu, bulabilirsiniz ucuz bağımsız PS4 anlaşma bu anlaşmayı gör.

Uygun Fiyatlı Playstation 4

Bir PS4 satın alıyorsanız 500GB PS4 299,99 $ konsol, çok ucuz bir PlayStation Plus anlaşma ihtiyaç muhtemelen gerekir. PlayStation Plus (aka PS Plus, veya PS +) Eğer Anında Oyun Koleksiyonu, PS4, PS3 ve Vita her ay için ücretsiz oyunlar bir demet erişimin yanı sıra, çevrimiçi PS4 oyun oynamak için izin verir. 60 $ yakında kadar gidiyor olsa da bir yıl için varsayılan fiyat, 50 $ ‘dır. CD Anahtarları bazı büyük PlayStation Plus fırsatları olması için bilinir. Böylece bir kontör gerekir ya da bazı subs yığını istiyorsanız orada baş.

PlayStation Plus, fırsatlar ekstra ucuz PS4 denetleyicisi ihtiyacınız var? Bizim en iyi DualShock 4 fırsatları kontrol etmeyi unutmayın. Ya da belki en iyi PlayStation VR fiyatlar? Yeni Google Chrome add-on ve daha asla ucuz fiyatlarla daha fazla ödeme deneyin! Pricehawk otomatik olarak sen teknoloji ve oyun öğeleri için en ucuz fırsatlar bulacaksınız bir Chrome uzantısıdır online alışveriş. Aynı zamanda çeki kodları daha fazla para kazanmak için kullanabileceğiniz varsa size bildiririz ziyaret Pricehawk: Google Chrome Store’da

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?