SEOGünümüzde internet kullanımı, gerek günlük hayatın gerekse iş hayatının merkezinde yer alan bir teknoloji haline gelmiştir. İnternet kullanımının her alanda sınırsız bir şekilde kullanılmaya başlanması aynı zamanda internet alanının gelişmesinin de kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmesini sağlamıştır.

 

İçindekiler

  1. SEO nedir?
  2. SEO Nasıl Yapılır?
  3. SEO Hizmeti
  4. SEO Uzmanı
  5. SEO Fiyatları

İçerisinde sınırsız sayıda web sitesi bulunduran internet alanı üzerinde aradığınız her bilgiyi hızlı bir şekilde bulurken aynı zamanda alışveriş, eğitim ve benzeri gibi tüm faaliyetlerinizi de internet üzerindeki web sitelerinden hem kolay hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Bunun için arama motorunda arama yaparken kullandığınız anahtar kelimeler doğrultusunda önünüze birçok web sitesi çıkmaktadır. İşte bu web sitelerinin sıralamalarını belirleyen en önemli etkenlerin başında da son dönemlerde web siteleri için büyük bir geliştirici haline gelen arama motoru optimizasyonu yer almaktadır.SEO

SEO Nedir?

SEO kelimesi, Türkçe karşılığı “Arama motoru optimizasyonu” olarak bilinen “Search Engine Optimization” kelimesinin kısaltılmış ifadesidir. En özet açıklaması ile ise; internet ağı üzerinde bulunan tüm web sitelerinin arama motorları üzerinde daha hızlı taraması ve arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alabilmesi amacı ile web siteleri üzerinde uygulanan teknik işlemlerdir. Yani diğer bir tabir ile; Türkçe anlamında olduğu gibi bir arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir.

Bireysel ya da kurumsal alanda olması fark etmeksizin bir web siteniz var ise ve bu web sitenizin arama motorlarına dair tüm iyileştirme çalışmalarını profesyonel olarak yaptırmış iseniz bu çalışmalar tam da arama motoru optimizasyonu çalışmalarını işaret etmektedir. Nitekim optimizasyon çalışmaları sayesinde web siteniz, arama motorlarındaki sonuçlara ilk sıralarda yerini bulacağından dolayı web sitenizin ziyaretçi sayısı da ciddi oranda artış gösterecektir.

seoArama motoru optimizasyonu işlemlerinin temelinde yatan hedef, öncelikle web sitesinin arama motoru optimizasyonunu yapmaktır. Yani; bir web sitesinin arama motorlarının sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlamaktır. Bu bağlamda da gerek site içinde gerekse site dışında yapılan tüm iyileştirme çalışmalarına denilmektedir.

SEO Nasıl Yapılır?

Şüphesiz ki eğer web siteniz doğru teknikler kullanılarak profesyonel optimizasyon çalışmalarına tabii tutulmuş ise web sitenizin ziyaretçi sayısı hızlı bir şekilde artış göstermeye başlayacaktır. Bu artış ise kısa süre içinde Google tarafından fark edileceğinden dolayı web sitenizin daha popüler olmasına ve bu durum sonucunda da web sitenizin arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlayacaktır. Bunun için de arama motoru optimizasyonu aktif ve işlevsel bir web sitesi için yadsınamaz derecede büyük önem taşımaktadır.arama motoru optimizasyonu

İşlemler büyük ölçüde web sitesinin reklamları ile yakından alakalı olmaktadır. Çünkü Google’da yani arama motoru sonuçlarında web sitelerinin ilk sıralarda yer alması yine sitenin vermiş olduğu reklamlar, tanıtımlar ve reklam linkleri ile doğrudan bağlantı içerisindedir. Bu nedenle de SEO nasıl yapılır sorusunun cevabı; öncelikle doğru ve etkili reklam linkleri demek mümkündür. Tabi ki bu durum öncelikle profesyonel ve işinde uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde en ufak bir teknik hata dahi Google tarafından olumsuz olarak da fark edilebileceğinden dolayı web sitenizin sıralaması daha da alt sıralara düşme riski de olabilmektedir. Dolayısıyla da bir uzman ve ekibi vasıtası ile alacağınız hizmet web siteniz için ciddi olumlu gelişmeleri de beraberinde mutlaka getirecektir.

SEO Hizmeti

Çalışmaların tümü profesyonellik yani uzmanlık isteyen bir alandır. Bu nedenle de web sitenizin arama motorunda ilk sıralarda yer almasını istiyor ve SEO çalışmalarına ihtiyaç duyuyor iseniz bu durumda profesyonel bir hizmet almanız en doğrusu olacaktır. Web tasarım ve yazılım hizmeti sunan Birbu Dijital Reklam Ajansımız, aynı zamanda profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmeti memnuniyet ve olumsuz sonuç garantisi ile sizlere sunmaktadır.

seoBirbu Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere sunmakta olduğumuz geniş hizmet ağımız kapsamında yer alan SEO hizmetimizi sizlere alanında eğitim almış, tecrübe edinmiş ve bu alanda yeniliklerin sürekli takipçisi olan profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Müşteri ve web sitesi ihtiyaçlarına odaklı olarak çalışan ekibimiz, öncelikle web sitenizin faaliyet gösterdiği alan üzerinde yoğunlaşarak sizlere özgü bir plan oluşturmaktadır.

Her web sitesinin ziyaretçi potansiyeli ve hedefi elbette farklıdır. Bu nedenden ötürü sizlere Birbu Dijital Reklam Ajansı olarak sunduğumuz hizmet asla standart olmamakla birlikte her müşterimize özel olmaktadır. Bu sayede gerek sitenizin içinde gerekse sitenizin dışında yapmakta olduğumuz SEO çalışmaları ile web sitenizin arama motorlarındaki sıralaması yükselirken aynı oranda ziyaretçi sayısı da gözle görülür bir şekilde artış gösterecektir.

SEO Uzmanı

Bildiğiniz üzere SEO bir uzmanlık alanıdır. Dolayısıyla da iyi bir uzmanın size ve web sitenize istediğinizden daha fazlasını verebilecek durumdadır. Çünkü iyi bir SEO aynı zamanda hem prestijli hem de ekonomik ve bir o kadar da etkili bir reklam türü olmaktadır. Bu bağlamda iyi bir SEO çalışmaları bütünü ile web sitenizin sıralamasını arama motorunda yükseltirken aynı zamanda da web sitenizin kısa sürede tanınabilirlik oranını daha yüksek bir seviyeye çıkarmanız mümkün olacaktır.

seo

Piyasada akla ilk gelen Birbu Dijital Reklam Ajansımız, SEO’ya dair tüm teknik ve yöntemleri bilirken aynı zamanda bu alanda meydana gelen tüm geliştirmeleri ve güncellemeleri de takip etmektedir. Çünkü bu çalışmalar tek başına etkili olmamaktadır. Sonrasında teknik destek ve danışmanlık da çalışmaların güncelliğini koruması ve etkisini kaybetmemesi adına önem taşımaktadır.

Birbu Dijital Reklam Ajansı olarak bizler, çalışmalarımız başında sizler için özel fizibilite ve analiz çalışmaları yaparken ardından araştırma çalışmalarını da yürütmekteyiz. Web siteniz için tüm çalışmaları yapıldıktan sonra ise uzmanlarımız sizin için teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunarak çalışmalarınızın takipçisi olmaya devam etmektedir. Bu sayede web siteniz hem güncel kalırken sürekli artan ziyaretçileriniz tarafından da en uğrak web sitelerinin başında yer almaktadır.

SEO Fiyatları

Rekabet piyasası oldukça hareketli ve bir o kadar da değişken bir piyasa olmaktadır. Her alanda olduğu gibi SEO çalışmaları alanında da fiyatlar her firmadan firmaya değişkenlik gösterirken elbette hizmet ve çalışma kalitesi de farklılık göstermektedir. Birbu Dijital Reklam Ajansı ise asla bu rekabetin içerisinde yer almayan firmaların başında gelmektedir.

seo

Birbu Dijital Reklam Ajansı, tartışmasız ve kusursuz bir SEO hizmetini sizlere bu alanda uzmanlar ile birlikte sunmaktadır. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen Birbu Dijital Reklam Ajansı, fiyatlar konusunda ise sizlere cazip ve ekonomik fiyat seçenekleri sunmaktadır. Piyasada birçok firma kalite derecesinden taviz vererek fiyat seçeneklerini düşürürken bizler Birbu Dijital Reklam Ajansı olarak farkımız ile sizlere farklı paket seçenekleri ile farklı fiyat seçenekleri sunarken aynı zamanda memnuniyet garantisi de vermekteyiz. Kısacası; SEO hizmetlerini gönül rahatlığı ile profesyonel olarak alabileceğiniz firmamız Birbu Dijital Reklam Ajansı, her alanda olduğu gibi bu alanın her konusunda uzman ve profesyonel bir politikaya ve iş disiplinine sahip olmaktadır.


SEO
yaptırmak
istiyor musunuz?

Cevabınız Evet ise;
Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olabiliriz. Kitlelere erişmenin ne kadar kolay olduğunu size anlatacağız, sadece bize kulak verin.

Hemen Başla

SEO HAKKINDA MAKALELER

2019 AMP Rehberi

İster dijital bir ajans isterse bir blogcu olun. Sitenizden herkes yararlı bilgi edinebilir. Günümüzün teknoloji aktivitesini düşünürsek çoğu kişi kolay ve...

Devamı

Site Hızı Optimizasyonu

Site Hızı Arttırma Taktikleri Site hızınız müşterileriniz için en önemli kriterdir. Çünkü, müşteri zaman kayıp etmeyi sevmez. En hızlı şekilde maksimum...

Devamı

Noindex Nedir? Ne İşe Yarar?

Arama motorları sitelerin özgünlüğünü, kalitesini ve siteyi ziyaret eden ziyaretçiler gibi ayrıntılar konusunda son zamanlarda daha hassas bir yaklaşım sergilemektedirler. Birbirinin...

Devamı

Mobil Uyumlu Site Rehberi

Zamanınız ve bütçenizin önemli bir kısmını harcadığınız ve sonunda orta düzeyde bir web siteniz var. Tüm arama motorlarında istediğiniz gibi çalışacak...

Devamı

Backlink Değerlendirme Algoritmaları

SEO çalışmalarındaki en etkili faktörlerden birisi şüphesiz ki, backlinklerdir. Ancak her linkin değer olarak eşit olmadığını biliyoruz. Arama motoru algoritmalarının yeni...

Devamı

Başarılı Projeler!


Müşterilerin hedeflerine ulaşabilmesi için web teknolojisinde köprüler inşa ediyoruz

BİTEN PROJELER

Projenize Başlayalım!


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

FiYAT TEKLİFİ ALIN