SEO Geliştirmesine Nereden Başlarım? 3-1

SEO Geliştirmesine Nereden Başlarım? 3-1

SEO Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinen ve kullanımı zor aynı zamanda yükselmek için gereken bir konudur. SEO için yüzlerce eklenti ve düzgün içerik bulunsa da Google tarafından yasaklanan kabul edilmeyen siteler bile oluşuyor. Bu yüzden doğru adımları izlemek ve doğru yöne gitmek gerekiyor. Her ne kadar bilgi sahibi olsanız da SEO geniş kapsamlı olduğundan dolayı çoğu zaman sorunlar yaşayabilirsiniz. does topical ivermectin kill scabies Aynı zamanda Google size otomatik ceza bile verebilir. Aşağıdaki adımları takip ederek SEO sıralamanızı geliştirebilirsiniz. ivermectin pour on dosage for chickens

SEO İçin Doğru Anahtar Kelimeleri Kullanın

Web sayfalarını ve blog gönderilerini gerçek değerlerine göre sıralamak açısından büyük ilerlemeler kaydedilmiş olsa da, anahtar kelimeler hala önemlidir. Anahtar kelimelerin önemini, sıralamanızın, anahtar kelimelerinizi veya alternatiflerinden birini web sayfanızın veya blog yayınınızın başlığında kullanıp kullanmadığına bağlı olarak değerlendirebilirsiniz.

Google’ı doyurmak için doğru anahtar kelimeleri kullanabilmeniz, yalnızca stratejik içerikli yazım yoluyla gerçekleşir. ivermectina 6 mg guayaki İçerik yoksa, doğru anahtar kelimeleri sıralamak çok zordur.

Sosyal Geçerlilik Sadece Kaliteli İçerikten Elde Edilebilir

Daha az kaliteli içeriğe sahip olmasına rağmen çekebildikleri sosyal doğrulama sayesinde birçok web sayfasının ve blog yazılarının iyi bir şekilde sıralandığını görebilirsiniz. Küçük veya orta ölçekli bir işletme için, sosyal doğrulama alabilmenin tek yolu kaliteli içerik yazmak olacaktır.

İçeriğiniz harika olduğunda, değer sağladığında, kullanıcılar içeriğiniz aracılığıyla aradıklarını bulduklarında, sosyal medya ve sosyal ağ siteleri aracılığıyla içeriğinizle etkileşime girme eğilimindedirler. Bağlantılarınızı kendi zaman çizelgelerinde paylaştıklarında, Google bu eylemleri sosyal doğrulama olarak görür ve ardından bağlantılarınızı sıralamak için bu doğrulamayı kullanır.

Kaliteli Backlinkler Sadece Kaliteli İçerik İle Elde Edilebilir

Backlinkler de bir sosyal doğrulama şeklidir, ancak bağlantıları geri almak için sosyal medya ve sosyal ağ web sitelerine odaklanmak zorunda değilsiniz.

Backlink web sitenize giriş yapıp daha sonra çıkış yapmış ziyaretçileri tekrardan reklam yardımı ile web sitenize giriş yapmasına olanak sağlıyor.

Bu, Google doğrulama olarak görür ve algoritmaları web sayfalarınızı ve blog yayınlarınızı sıralamak için bu doğrulamayı kullanır.

Web sitenizi Ve Bireysel Bağlantılarınızı Sıralamak İçin Google’ın İçeriğe İhtiyacı Vardır

Bu basit bir mantıktır. İçeriğiniz yoksa, Google sıralamasında ne olacak?

Google Görseller’de resimleri, Google Video’da videoları sıralar ve aynı şekilde normal Google bölümünde, metin, yazılı içeriğinizi sıralar.

Bu nedenle, içerik yazımı, SEO’nuz için önemlidir:

Google’a sıralamada bir şey veriyor. Ayrıca, içeriğinizin sıralanması gereken anahtar kelimeleri ve arama terimlerini Google’a bildirir.

İçerik Yazma, “Arama Görevini Başarma” Faktörüne Katkıda Bulunur

Bu yeni bir trend ortaya çıkıyor: İçeriğiniz herhangi bir amacı çözüyor mu?

Özellikle içerik pazarlama ve SEO çevrelerinde, internette yeni bir terim haline geliyor.

Yakında Google, içeriğinizi çözdüğü gerçek amacına göre sıralayacak. Bir kullanıcı, Google arama motorunu kullandığında ne aradığını tam olarak bulabilmelidir. Google, kullanıcıların bağlantınız üzerinde ihtiyaç duydukları bilgileri tam olarak bulabildiklerini bulabilecek bir algoritma üzerinde çalışıyor. Evet ise, sıralamanız geliştirmeye başlayacak ve hayır ise, sıralamanız kötüleşmeye başlayacaktır.

SEO’nun izolasyonda var olduğu bir zaman vardı. Artık böyle değil. SEO bugünlerde tüm içerik pazarlama dağıtımınızın toplamıdır. Harika içerikler olmadan, iyi arama motoru sıralamalarının keyfini çıkarmayı asla ümit edemezsiniz. Her ayın ilk günü, içerik yazımı SEO için giderek daha önemli hale geliyor.

Eklenti Kullanarak SEO Nasıl Geliştirilir Dersimizin Devamını Görmek İçin Bağlantıyı Kullanın:
https://birbu.com/eklenti-kullanarak-seo-nasil-gelistirilir-3-2

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?