Samsung Galaxy S8 Jak Özelliği Olmayabilir

Samsung

Motorola ve Apple zaten 3.5mm kulaklık jakı düştü, ancak son söylenti Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Kenardan davayı takip etmek yakında olduğunu göstermektedir olabilir.

SamMobile yerine kablolu kulaklık ile dinlemek ile bir USB-C Tipi adaptörü kullanacağı telefon bildiriyor. Ayrıca Bluetooth kulaklıklar aracılığıyla dinlemek mümkün olacak.

Site olsa hikaye için kaynaklarını sunmamıştır – yani siteyi doğrulayan resmi bilgiler hiçbir yolu yoktur. bu yüzden de doğru olabilir ama SamMobile her şeyi bir geleneksel olarak iyi bir üne sahiptir.

Samsung Galaxy S8 Yeni Özellikler

3.5mm kulaklık girişi bırakarak nedeni henüz belli değil, ancak telefon tiner yapmak ya da ekstra özellikler için telefonun içinde daha fazla yer boşaltmak için olabilir.

Eski teknoloji yaptırmayı pil boyutunu artırmak için ya yeterli alan yapabilir veya Samsung onun kolunun yukarısına olan bazı yepyeni bir özellik olabilir.

söylenti doğruysa, o da önce bugün Galaxy S8 Galaxy Note 7. gibi USB-C konektörü yer alacak anlamına edeceğiz biz de Galaxy S8 Harman markalı çift stereo hoparlörler paketi olacak bir söylenti duydum.

Samsung Galaxy S8 telefon Barselona’da düzenlenen Mobile World Kongresi’nde ilan edilmesi beklenen Şubat 2017 yılına kadar kulaklık jakı düşecek eğer biz muhtemelen bilemeyiz. Elinize rahatça oturan daha büyük bir görünüme sahip olan S8 olucaktır. Galaxy S8 ve S8 +, kenarların üzerinden kesintisiz düz bir şerit ile çekilmiştir, tam bir yüzey sunan, çerçevelerin sınırlarından kurtulur. Bunu yapmak için telefon tamamen iç yüzeyden tasarlanmıştır. Ve ekranın altındaki ana düğmeyi, ihtiyacınız olana kadar gizli kalmasını sağladılar. Böylece daha büyük bir telefon olmadan daha büyük, engelsiz bir görünüm elde edersiniz. Genişliğinin büyük olması sayesinde istediğiniz büyüklükte size sinema gibi his ettirecektir.
Başka konulara göz atmak için tıklayın.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?