Samsung Şirketinin Galaxy S9’u Gündemde Yerini Koruyamadı!

galaxy s9 plus in hand lock screen hard shell case

Neden Samsung Şirketi Galaxy S9 Fazla Satamadı?

Bu aralar Samsung’un yeni çıkarmış olduğu Galaxy S9 ve Galaxy S9+ gündem konularda performansı düşük oldu. Samsung şirketinin en yeni amiral gemisi telefonlarının satışlarının etkileyici bir şey olduğunu gösteriyor. Gerçekten çıkan bazı raporlar satışların yavaş olduğunu belirtti, ancak Apple’ın son dönem kazançlarını öğrendiğimizde bu raporların üstü kapalı olabileceğini söyledi. Bununla birlikte, Galaxy S9 satışlarının çok zor olduğuna dair daha da sağlam bir kanıt var: hem Galaxy S9 hem de Galaxy S9 +, bir ay sonra kullanılabilirlikten sonra büyük fiyat indirimleri aldı. Bu, dünyanın en iyi akıllı telefon markası için eşi görülmemiş ve çok kötü bir işaret. Bir hızlı ve performanslı aldığınız veya pahalı bir telefon üretdiğiniz zaman 1 ay sonra düşüş olduğu için 500TL indirim yapmak şirket için bir batış oldu. Bazı araştırmalarda Galaxy S9 ve Galaxy S9+ telefonlarının Galaxy S8 benzeri olduğu ve bu yüzden fazla kullanıcıya sahip olmadığı belirtildi.Samsung Galaxy S9

Yeni Ne Gibi Özellikler Getirecek?

Yeni çıkaracağı telefonda parmak izi okuyucusunun daha hızlı ve daha performanslı olacağı aynı zamanda telefonun arkasında olacağı tahmin ediliyor. Daha güçlü kamera ve tam ekran olacağı düşünülüyor. Samsung şirketinin en beklenilen özelliğiyse yeni bir oyuncu telefonu getirmesi olacaktır. Toparlanmak için en iyi kaynaklardan birisi olabilir. Karşıdaki rakiplerinin oyuncu telefonlarından daha iyi olması gerekiyor Xiaomi ve Razer şirketlerinin telefonları şu anda en fazla satılan oyuncu telefonları arasında ilk birinci ve ikinci yerlerini tuttular.

Peki Kamera Konusunda Rakibi Kim?

Huawei şirketinin yeni amiral gemisi olan Huawei P20+ en iyi kameraya sahiptir ve en üst sırada yer alıyor. Raporlamalara göre bir Canon markalı fotoğraf makinesinden 2 kat daha iyi ve daha aydın çekiyor. Arka tarafında 3 kamera bulunan bu telefonun fiyatı ve özellikleri bulunan bu telefonu inceleyelim. Fiyat ve performans açısından iPhone X’in üzerinden geçmiş durumda.

Kamera

  • İlk kamerası 40MP-lik güçlü aydınlatmaya sahiptir.
  • İkinci kamerası 20MP-lik bir güçe sahip ve fazlasıyla yardımcı oluyor.
  • Üçüncü kamera 8MP-lik olan bu telefon gerçekten bir harikalar yaratabiliyor.
  • Ram 6GB
  • İşletim Sistemi Android 8.1
  • Hafıza 128GB

Toplamda 68MP-lik bu telefonun özellikleri insanın gözünü alıyor. Tam olarak bu özelliklerde ve daha düşük bir fiyatlı veya çift kameralı bir telefon çıkarırsa o zaman gündemdeki yerini koruyabilir.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?