Samsung Galaxy S9’un ilk görüntüleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9

Samsung şirketinin yeni ürünü nasıl olacak?

Samsung şirketinin önümüzdeki ay Galaxy S9 tanıtacağı malumdu. Kısa zamanda çinli bir adam elinde Samsung Galaxy S9 tanıtdı ve bu görüntüleri YouTube’da paylaştı. Görüntülenmesi şu an az olsada adam belkide Samsung şirketi tarafından şikayet edilmiştir. Çünkü, projelerini sunmadan tüm dünyaya projeni yani Galaxy S9 tanıtdı. Özellikleri dünyayı sarsıtacak söyleyebiliriz. Her tarafı ekran kapsamlı Samsung Galaxy S9 arka tarafı kırılmaz cam olucaktır. Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9+ 25 Şubat’ta yayınlanacağını söyledi. Weibo video paylaşım merkezinde Samsung Galaxy S9’a ait iki yeni video daha geldi. Videolardan da dokunmatik ekranın test etdiği zaman görüntüleri kayıt ediyor. Bununla birlikte ekranın inceliğini, çerçevelerinin Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ dan daha ince olduğunu söylüyor. Diğer videoda Galaxy S9’da kameraya daha üstünlük verildiği göz önüne geliyor. Cihazın çerçevelerini gösterdiği zaman ön kamera bariz şekilde görünüyor. SlashGear’ın söylediğine göre hem Samsung Galaxy S9 hem de Galaxy S9+, bir önceki Galaxy S sürümlerine göre daha kalın ve daha geniş olacaklar.
Samsung Galaxy S9

Peki Görünüşü Nasıl Olacak?Özellikleri Nedir?

Video
Galaxy S9 147.6×68.7mm boyutunda ve 8.4mm kalınlığa sahip olsada, Galaxy S9+, 157.7×73.8mm boyuta ve 8.5mm kalınlığa sahip olacaktır. Bu iki kişi arasında doğru söyleyen bence videoyu çeken şahıstır. Çünkü, Samsung şirketi artık gündeme ayak uyduruyor. Bunun için artık ince ve performanslı bir telefon yaratmalıdır. İnsanlar değişiklik olsun diye kalın bir telefon almaz. İnsanlar içerisinde yeni telefonlar inceliğiyle göze çarptığı için söylentiler bizce yalan.

Sizce kim doğru söylüyor?

Çünkü, bu telefon bazı nedenlerle alınmak istenmeyebilir:
1)Cebinizde çok kabarık duracaktır ve bu da diğer kişiler tarafından beğenilmeyebilir.
2)Telefonla konuşurken telefonu cebinizden çıkardığınızda telefon çok büyük görüyor olacaktır.
3)Büyük telefonlar elinizden daha hızlı düşebiliyor.
Sırf bu sebeplerden Samsung Galaxy S9 satılsa da diğer telefon markalarından daha az para elde edecektir ve böyle bir riski göze alamayan Samsung şirketi ince ve performanslı yapacaktır. Samsung’un en yeni nesil işlemcisi olan Exynos işlemcisini kullanıcaktır. Kalınlaşan cihazlarda kamera çıktınısı fazla oluyor ve Samsung bunu azaltmak için ISOCELL kamera teknolojisini geliştiriyor ve bizce onu kullanıcaktır.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?