Samsung Avrupa’da Galaxy Note 7 Pil Durumu

Bazı insanlar hala Galaxy Note üzerine 7 telefonları asılı olan ve Samsung çok yakında sadece% 30 pil seviyelerini kısıtlamak, böylece onları kullanmayı durdurmak istiyor. كيفية لعب البوكر للمبتدئين

Samsung daha önce İngiltere, ABD ve Avustralya çapında% 60 pili sınırlı, ama bu şirket% 30 bırakın açıkladı ilk kez.

15 Aralık – İngiltere’de dahil olmak üzere oldu. Şu anda güncelleme Avrupa’da serbest bırakılması için ayarlanır.

Neredeyse yararsız

Samsung sözcüsü yüzde 60 maksimum şarj kapasitesini sınırlı önceki pil yazılım güncellemesi geldi. Avrupa’da 7 cihazlar bugüne kadar yerine Galaxy Note% 90 üzerinde olan getiri oranının yüksek, sürücü yardımcı oldu. TechRadar söyledi.

“Bu yeni pil yazılım güncellemesi, özellikle hemen kendi yerel Galaxy Note 7 Yedek Programı aracılığıyla cihazı değiştirmek için müşterilerinin geri kalan azınlık pekiştirmek için tasarlanmıştır. لعبة بلاك جاك تحميل

Samsung bu güncelleştirmenin kalbinde müşteri güvenliği tutuyor ve hala bir Galaxy Note 7 tutunarak eğer biz şiddetle bunun için iade alabilirsiniz hala ederken ticareti tavsiye.

Sonuçta, sadece% 30 pil şarjı ile bir telefon neredeyse işe yaramaz. العاب تربح فلوس حقيقية

Bu güncelleştirme, dünyanın diğer bölgelerine dışarı atılır olsun henüz ilan edilmemiştir.

Dün US Cellular bir metin mesajı taşıyıcı 15 Aralık’ta çalışan telefon duracaktır, bu yüzden Samsung zaten bir hafta süre daha kısa ABD’de tüm etkin aygıtları öldürecek olabilecek bir müşteri söyledi.

  • Samsung Galaxy Note 7 hatırlama Proje ARA için bir harf yapar nasıl
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?