Samsung ABD;de Not 7 öldürüyor, ama kötü bir film kötü adam gibi, sadece ölmeyecek

ABD’de kendi hatırlattı telefon vazgeçmek reddetme 7 holdouts üzeresiniz Samsung Galaxy Note kalan% 7’si kalıcı bağlantısı olması
Samsung’a göre, şarj ve 19 Aralık tarihinde gereksiz başlangıç ​​işlemez telefon görüşmeleri yapmaktan Not 7 engelleyen bir yazılım güncelleştirmesi.

Bu notu yanıkları ve yangına sebebiyet 7 pil patlayan bir avuç kaynaklanan Samsung’un üç ay süren hatırlama çabası sonunu.

“Birlikte taşıyıcı ortakları ile, birden fazla temas noktasına aracılığıyla tüketicilere bildiren olacak” Samsung yaptığı açıklamada.

% 93 yakışıklı döndü, o “programına katılmak için ve mevcut mali teşviklerden yararlanmak için kalan Galaxy Note 7 sahiplerini teşvik ediyoruz.” Devam edeceğizNot 7

Not 7 Güncelleme

Ancak, Superman kötü adam gibi, Samsung sadece Verizon tatillerinde Samsung’un telefon öldürme güncelleştirme sorunu reddederek ile ölmeyecek.

“Biz tatil seyahat etmek sezon kalbinde bir mobil cihaz olarak çalışmaya Not 7 yeteneğini ortadan kaldıracak bir yazılım yükseltmesi itmek olmaz,” Verizon Verge söyledi.

“Biz imkansız acil bir durumda aile, ilk müdahale ya da tıp uzmanları irtibata yapmak istemiyorum.”

Tabii ki, tatil seyahat sezonunda Samsung Galaxy ile uçmak mümkün olmayacaktır. Şimdi tüm ABD uçuşlarında yasakladı.

Not 7 de (ancak) Avrupa’da hayatta kalacaktır. Samsung’un güncelleme% 30 pil ömrü aşağı alarak orada olduğunu.

  • Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi: Sırada ne var
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?