Samsung 2017 yılında çift ekran katlanabilir akıllı telefon başlatmak için (tekrar) uçlu

Akıllı Telefon işler ve prototipler aslında semere gelmek, katlanabilir akıllı Haberler yıllardır mermi yapıyor, ama bugüne kadar biz sızıntı herhangi görmedim. Ancak, nihayet 2017 olabilir tüm değişiklik olarak.

Benzer bir zaman çerçevesi düşündüren Mayıs sızıntı ile eşleşiyor. ETNews göre Samsung, şu anda bunlardan biri erken 2017 yılında başlatılması ile geliştirilmesi iki katlanabilir akıllı vardır.

ikinci cihaz tek bir esnek OLED ekrana sahip olmak ve çift ekran kardeşi bir süre sonra geleceğini söyledi. Sınırlı sürüm gelecek yılın başlarında için planlanan telefon, iki ayrı düz ekranlar, bir menteşe iki tarafında olduğu söylenir.Akıllı Telefon

Yapımı beş yıl

Beş yılı aşkın bir süredir söylentiler oldu bir telefon – Samsung zaten ağır Samsung Galaxy X monkier altında bir katlanabilir telefonda çalışıyor uçlu.

Biz bir noktada Samsung katlanabilir, esnek akıllı alacak, daha sonra varsaymak güvenlidir, ancak bu rapor tamamen doğru olup olmadığı henüz belli değil.

Kaynak isabet vardır ve sızıntıları geldiğinde itibar özledim olarak, bir tutam tuz ile burada raporu alın. Ancak bizim parmak sıkıca geçti ve biz CES 2017 veya MWC 2017 de bir şey görmek umut olacak tutuyor.

  • Samsung Galaxy X: Şimdiye kadar Samsung’un katlanabilir telefonun hikayesi

Android Authority aracılığıyla

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?