Samsung 19 Aralık tarihinde Galaxy Note 7 öldürecek

Samsung 19 Aralık tarihinde Galaxy Note 7 öldürecek

Güncelleme: Samsung, böylece satın nerede dönmelerini son döviz holdouts zorlayarak, kalan Not Ekle ödeme alamadığını 7 cihazları kılacak 19 Aralıkta bir yazılım güncellemesi veren edeceğini TechRadar onaylamıştır.

Burada Samsung’un tam deyimi kontrol edebilirsiniz, ancak cihazlarla olanlar onlar hala değişim faydaları başka Samsung akıllı telefon lehine takas eğer 100 $ hediye çeki de dahil olmak üzere, birkaç ay önce ayrıntılı biçmek olabilir bilmeli.

Orijinal makale aşağıda izler.

Hala bir Samsung Galaxy Note 7 varsa Samsung görünüşte ABD’de kalan yakışıklı devre dışı olduğu gibi, bir haftadan az tamamen işe yaramaz hale gelebilir.

resmen teyit edilmemiş olsa da, The Verge Samsung şarj engellemek için Not 7’nin yazılım üzerinde değişiklik olur 15 Aralık belirterek, sözde US Cellular bir Not 7 sahibine gönderilen bir kısa mesajın teyakkuza geçti.

Samsung zaten% 60 ötesine şarj ABD Galaxy Note 7 yakışıklı kısıtladı ve yakışıklı tüm veri bağlantılarını keserek, daha da Kanada’da gittiği göz önüne alındığında, mantıklı bir hamle.

 

şeylerin bir işareti gelecek

Bu kısa mesaj varsayarsak hala diğer ABD ağları şarj dan Not Ekle 7 ‘s engeller eğer ve ne zaman soru bırakır hakiki, ama sadece ABD Hücresel hedef çok mantıklı olmaz çünkü cevaplar, muhtemelen evet ve yakında.

Ve ABD dışında olanlar için bu benzer önlemler de dünyada ulaşan edilebilir bir işaretidir.

Herkes hala Not 7 tutunarak olacağını Biz neden bunu Samsung tarafından sakat olan güvensiz ve birçok yerlerde olduğunu göz önüne alındığında, anlayamaz, ama eğer hala bir değişim veya para iadesi için iade edebilirsiniz.

Biz bu gelişme üzerine bir açıklama için Samsung sordunuz ve geri duymak için bekliyor.

  • Neden yerine çok daha güvenli olan Samsung Galaxy S7 Kenar kapmak değil?
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?