Sadece yiyin robot kurye ile ilk paket teslim

Sadece yiyin robot kurye ile ilk paket teslim
robot kurye

online sipariş hizmeti sadece ilk canlı robot teslim Londra’da yerini almıştır duyurdu yiyin: robotlar yükselmeye ve onların komutası altında bizi koymadan önce, onlar bizim kapılarına sıcak paket gıda teslim meşgul olacağım.

Söz konusu robot kurye eski Skype kurucuları bir çift tarafından çalıştırılan Starship Technologies tarafından üretilen bir trundling adamcağız. مواقع تربح منها المال teknoloji aslında Greenwich küçük bir yama yazdan beri test olmuştur, ama şimdi gerçek bir sipariş için kullanılmaktadır oldu.

Sadece yerel Türk restoranı Taksim Meze sipariş gıda sahip, uygulama kullanıcı Simone yararına müşteri oldu yiyin. Bu belirtilen adrese güvenli bir kargo yerleştirilir ve yoluna gönderilen gıda ile robot yardım talebinde restoran değil, aç müşteri, var.

İpucu dahil değildir

Starship bot kısa mesafelerde seyahat için tasarlanmış ve yolda herhangi bir şey carpma etmediğinden emin olmak için gemide dokuz kameralar vardır. Operatörler bağlı bir app sayesinde robot göz kulak olabilir.

Sadece yemek alanında iseniz yakın gelecekte evinize bir droid haddeleme kalkmak olabilir. Bu yüzden 10 restoran Greenwich pilot dahil olduğunu söylüyor. Sadece yemek önümüzdeki yıllarda “birden komşunun robotlar filosu” istediğini söylüyor. العاب على الهاتف المحمول

Amazon kendi başına bir drone teslim ordu geliştirmeye devam ederken, Domino en Pizza Avustralya’da benzer teknoloji dışarı test edilmiştir. Sipariş hizmet olsa otomatik robot teslim faydalarını keşfetmek tek şirket değil.

  • Taco Bell’in börek siparişi bot yeni Ruh ise
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?