Ransomware hakkında endişeli? 10 Windows Geri …

Bu yıl, ransomware giderek daha büyük dolaşmakta olan bir tehdit olmuştur, ve Microsoft sadece işletim sistemi için son büyük güncelleme ile kötü niyetli bu kötü zorlanma 10 daha esnek bir Windows yaptı hakkında konuşuyor. Şirket Yıldönümü Güncelleştirmesi gibi ransomware karşı ciddi önlemler teşvik etti. Ve bu Defender geliştirilmiş bulut ile Windows tabanlı koruma takviye içerir diyor. Makine öğrenmesi kötü amaçlı yazılım daha hızlı tanımlama sağlamak için, bu yüzden saat tehditlere karşı dakika içinde bloke edilebilir yükselen kullanılmıştır.

Defans da izleme dosyaları için takviye davranışsal sezgisel yararlandı. Ve sizin de fark ettiğiniz üzere ransomware tarzı gırgır şamata yapan galiba daha hızlı harekete ransomware en yaygın soy kullanıcının dosyalarını şifreler, onları kilidini açmak için bir ücret talep ediyor. Microsoft Kenar güçlendirilmesi, işler bir tarayıcıda başka bir program çalıştırmak için istismar sıkma istedi. Ve Flash Player (Bu ransomware enfeksiyonlar dahil olmak üzere her türlü ortak vektör) izole edilmiş bir kap çalıştırın sağlanması nasıl hakkında konuştuk. Şirketin e-posta hizmetleri de daha iyi ekleri olarak teslim olan ransomware yakalamak için ayarlanmış.
2016&apos çoğu, öğrenciler için en iyi dizüstü bilgisayarlar Windows 10 ile donatılmıştır

Geliştirilmiş Yüksek Düzey Koruma

Ve bulmacanın son parçası Yıl dönümü Güncelleme ile başlayan şirketler için (ATP) Windows Defender Gelişmiş Tehdit Koruması. Bu örgüt bir çeşit enfeksiyon muzdarip olmalı saldırılar için cloud analytics ve izler, BT departmanı için uyarıları göndermek için kullanır. Olabilecek en kötü şey cihazı yazılımı çarpar, ATP konsolu daha fazla zarar önlemek için nasıl hareket yayıldı nerede enfeksiyon oldu. Ve ne de her şekilde derinlemesine bilgi sağlayabilir. Ve 10 Windows herkes (belirtildiği gibi) Yıldönümü Güncelleme kadar taşınmış olması gereken Microsoft her zaman PC işletim sistemi ve diğer yazılım üzerinde yüklü en son güncelleştirmeleri sağlamak için gereken Millet hatırlatarak bu konuda blog yazısı sona erer, bu yükseltme tam şu anda devirdi, aşamalı bir program olarak bunu yapmak için üç ay sürmüş olması gerekir.Şirkete göre, son bir yıl içinde, ransomware türevleri miktarını iki katından fazla arttı. Ve Microsoft bu göz kamaştırıcı yükselişi gözlemlemek için tek firma değil.
En iyi antivirüs suit de ransomware karşı savunacak

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?