Kral Motor Web Sayfası

Tasarım, Theme entegrasyonu, Yazılım SEO, Sosyal Medya, Web Site Tasarım, Analiz

KRAL MOTOR WEB SİTESİ

MarkaHakkında

logo


Biz Kimiz ? 

Firmamız beyaz eşya sektörü ile ticari hayatına 1990 yılında İstanbul Zeytinburnu’nda başlamıştır. Türkiye’nin en büyük motor şirketlerinden biriyiz.

20 yılı aşkın süredir faaliyetini sürdüren firmamız, istikrarlı bir şekilde büyüyerek çalıştığı alanlarda saygın bir yer edinmiştir. Türkiye’nin her yerinde bulunuyoruz.

Regnum markası ile geniş bayi ve servis ağı yapısını kurmakta olan firmamız. Türkiye pazarına kazandırdığı ve kazandıracağı yenilikçi ve özgün ürünleri ile sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Firmamız ürün kalitesi ve yelpazesinin yanı sıra deneyimli kadrosu ile sürekli kendini geliştiren bir yapıya sahiptir. Bu alanda tüm teknolojik yeniliklerden ve sektördeki gelişmelerden en doğru şekilde yararlanarak geleceğe yatırım yapmaya devam etmektedir.

VİZYON

Ürün kalitemiz geniş ürün yelpazemiz ve deneyimli kadromuzla sunduğumuz üstün hizmet politikamız ile faaliyet gösterdiğimiz sektörde farklılıklar yaratarak lider olmak ve bunu korumak. Bunun için sizlere sadece normal araç değil aynı zamanda elektrikli araçlarda sunuyoruz. Sorunlarınızı her zaman karşılamak için desteğimiz bulunuyor aynı zamanda istediğiniz bir şehirde bulunan şirketimizden de yardım alabilirsiniz.

HEDEFLERİMİZ

İstikrarlı bir şekilde büyüyerek çalıştığımız alanlarda dünyanın önde gelen firmalarından biri olmaktır. Tabi ki, herkes için güven ve dürüstlük en önemlisidir. İşin uzmanı olamayan yeni markalarda kandırmalar olduğu için insanların çok dikkatli olmaları gerekiyor. 1990 yılından hizmet gösteren “Kral Motor” hizmetimizde her türlü destek alabilirsiniz.

WEB SİTE GÖRSELLERİ


Ekran Resmi 2018 02 16 17.01.58
Dizayn

Kral Motor size kolay kullanım ve yüksek kaliteli görselleriyle araçlarını tanımanızı sağlıyor. Araçlarımızın güvenlik testini görmeniz için üst menüde bulunan test videolarına göz atmayı unutmayın. Uygun fiyatlı performansımızla ve yüksek kaliteli dizaynımızla rakiplerimizden daha ön sırada duruyoruz. Size ağırlık yapmadan e-ticaret sitemizden satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free download udemy course
download lenevo firmware
Download WordPress Themes Free
udemy course download free