Binlerce Presets Web Site

Local SEO, Responsive, Sosyal Medya, Web Site Tasarım, Yazılım, Analiz

PhotoShop Tasarım Web Sitesi
MarkaHakkında


WEB SİTE GÖRSELLERİ


Biz Kimiz?

Binlerce Presets Türkiye’de tek , Dünya çapında bir çok ünlü fotoğrafçı ile işbirliği olan tek oluşumdur. Hazır ayarlar Türkiye’de çok fazla bilinmese de ünlü profesyonel fotoğrafçıların tamamı fotoğraflarında hazır ayar (presets) kullanmaktadır.
Bu hazır ayarlar sayesinde saatlerce farklı farklı programlarla istediğiniz sonucu alabilmek için vakit harcamaktan kurtulmuş oluyorsunuz.
Hazır ayarlarımız sayesinde albüm çalışmalarınız için yanınızda fazladan eleman çalıştırmak zorunda değilsiniz sadece bir tıklama ve ince ışık ayarları ile kendi efektlerinizi kendiniz de yapabilirsiniz.

Dizayn

Web sitemiz kolay kullanıma sahip, optimize edilmiş, ve tamamen SEO uyumlu bir web sitedir. Kullanıcılarımız rahatlıkla web sitemizde gezinebilir, istediği içeriği bulabilir. Videolarımızı inceleyerek tonlamalarımızın fotoğraflar üzerinde ki etkisini görebilirsiniz. Sitemiz tüm elektronik cihazlar için uyumlu olarak oluşturulmuştur.
İstediğiniz cihazdan web sitemizi ziyaret ederek, güncel tasarımlarımıza göz atabilirsiniz. Sitemizde “Çerez Koşulları”nı reddederek kullanıcılarımıza web sitemizde rahatlıkla gezinmesine yol açtık.

Binlerce Presets

Bu hazır ayarları Adobe Photoshop CC Camera Raw & Lightroom CC programlarında tek tıklama ile kullanabilirsiniz. Bu hazır ayarları kulanmayı bilmeyen müşterilerimizin bilgisayarlarına Team Viewer uygulaması ile bağlanıp kurulumunu yapıyor ve ışık ayarlarını kullanmasını öğretiyoruz.

Amacımız

Ön ayarlarımız ve yaratıcı profiller, her türlü fotoğraf stilini desteklemek ve geliştirmek için tasarlanmıştır: portre, manzara, düğün, ticari, editöryal ve ötesi.
Markamızın temelinde bütünsel bir yaklaşım, “fotoğrafçılar için fotoğrafçılar tarafından yapılan” hazır ayarlarımız da usta işçilikler vardır.
Endüstrinin tanımladığı post prodüksiyon araçlarını 10 yılı aşkın bir süredir kullanarak, mükemmel sanatlar gibi, büyük ön ayarların /
profillerin yaratılmasının bilgi, zaman, özveri ve değişim isteğini aldığını öğrendik. Tasarımcılarımız sürekli değişen ve düzenli olarak gelişen bu endüstriye öncülük ediyor.

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
download samsung firmware
Free Download WordPress Themes
free online course