Beta Danışmanlık Web Site

Local SEO, Responsive, Sosyal Medya, Web Site Tasarım, Analiz

DANIŞMANLIK WEB SİTESİ


MarkaHakkında

21 Haziran 2008 yılında faaliyete başlayan işletmemiz, yabancıların ülkemizdeki resmi kurumlar nezdindeki idari ve hukuki anlamda izinlerinin alınması konusunda sektörünün öncülerindendir.
Organizasyon yapımız ve konusunda uzman profesyonel kadromuz ile, ülkemizde yaşamak, çalışmak, yatırım yapmak veya başta gayrimenkul alanında mülk ve mal-hizmet talebinde bulunan yabancılara hizmet vermekteyiz.
İşletmemizin ana felsefesi insana hizmettir.
Bu bilinç ile, bir insanın yabancı bir ülkede yepyeni bir yaşama başlamasında onlara hizmet vermenin mutluluğu ile çalışıyoruz. Bize müracaat eden her tüzel veya gerçek kişinin işini basit bir dosya işlemi olarak görmüyor, bilakis bir insanın yepyeni yaşamını inşaa etmesinde profesyonel yaklaşımla hizmet etme anlayışı içerisindeyiz. Bünyesinde yabancı işçi istihdamı sağlayan kurumsal firmalardan ve evlerinde yabancı hizmetçi-bakıcı çalıştıran ünlülere kadar çok geniş bir yelpazedeki müşteri portföyümüzle güveninize layık olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Beta Danışmanlık, sektörünün en prestijli kurumu olmanın gururu ile hizmet etme anlayışındadır.
Doğru adrestesiniz …


WEB SİTE GÖRSELLERİ


Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
udemy free download
download coolpad firmware
Free Download WordPress Themes
udemy paid course free download