OyunHaberim kimdir? Ne iş yapıyor?

OyunHaberim AnaSayfa

Nasıl Siteler var?OyunHaberi Siteleri Seo’su Nasıl?

Her bir sitenin kendi içerik stüdüyosu vardır. Bunlar Vikipedi,Forum,Reklam Ajansı,Haber,Oyun ile ilgili ola bilir. Günümüzde oluşan en büyük sorunlardan biride oyunlara gösterilen paralardır. Oyun düşük kaliteli olsa da, bazen fiyatları 30TL üzerinde göre bilmekteyiz. Sadece oyunları “Steam” platformu üzerinden alış-veriş yapılmıyor. Artık G2A üzerinden daha ucuz fiyatlara aranan oyunlarında sayısı artmaktadır. Oyun Haberi siteleri şu anda Seo’su en üst düzey olan siterlerdir. İnsanlar kendi bilgisayarını geliştirerek oyun oynamak istiyor ve tüm parasını bilgisayara harcıyor ama oyunu alacak para kalmıyor. Bunun için artık insanlar korsan oyunlara daha üstünlük göstermektedir.
Kısa süreç içerisinde aramıza yeni bir Türk Oyunhaber sitesi katıldı. Bu OyunHaber’im sitesi oldu.  Oyun haberim sitesi “Tamİndir” ve “Sağlamindir” platformu benzeri sitedir. Ayrıntılı fotoğraflar en son kısımda bulunmaktadır:

 

OyunHaberim sitesi nedir?

Çok kısa zamanda kurulmuş OyunHaberim sitesi oyunlar hakkında bilgi,indirme için linkler bulunduran bir sitedir. Sitede yapılan paylaşımlardan anladığımız kadarıyla “Oyun Delisi” “Oyun Portal” yani Tamer Yeşildağ ve Yavuz Selim’in hayranı. Siteye girdiğinizde ön planda Tamer Yeşildağ ve Yavuz Selim’in videoları bulunmaktadır. Bu videolar hakkında bilgi verdiği oyunların videosunu paylaşmaktadır. Şimdi oyunların ücretsiz bir şekilde nasıl indire bilmemiz için oyunları (arşiv) rar formatına çevirerek paylaşmaktadır. Kategoriler üzerinde telefon,bilgisayar,PS4,Oyun videoları ve incelemeler kategorilerine bölünmüştür. Sitenin düzenlemesini ve dizaynını “Birbu Dijital Reklam Ajansı” üslenmiştir. Seo’su oldukça ön planda olan bu site yakın zamanda gelişecek gibi duruyor. Platformu yani tabanı baya iyi gözükmektedir. Şu anda herkes oyuna para vermeden korsan şekilde indirmek istediği için sitenin konu paylaşımı çok odaklı olduğunu söyleye biliriz. Kendi sitesinde yaptığı paylaşımlarla kendini geliştirmekte olan bu site “Sağlamindir””Tamindir” benzeri ve daha üstü bir sitedir. “Sağlamindir” ve “Tamindir” siteleri oyunun indirme linki ve sistem gereksimlerini göstersede, OyunHaberim sitesi sistem özellikleri ve indirme linkinden daha inceleme videosu ekleyerek kullanıcılarına zaman kayıbı yaşatmadan kısa bir zamanda oyun bilgisi vermiş oluyor. Eğer Youtube kanalı oluşturarak kendi video incelemesini yaparsa daha iyi ola bilir.

Site görselleri:
Anasayfa:
OyunHaberimOyunHaberim

Sosyal Medyada Paylaş

Bunları Okudunuz mu?

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?