Oyun Ödüllerine En İyi Fragmanlarını İzleyebilirsiniz

Oyun Ödülleri'nde en iyi fragmanlarını izleyebilirsiniz

Oyun

Dün gece video oyunları için en büyük uluslararası ödüllerinden biri Los Angeles gerçekleşecek gördüm.

Denilen, yeterince uygun, Oyun Ödüller, gece, bu yıl piyasaya fantastik bazı oyunları bir ışık parlamaya çalıştı.

Kazananlar ödülü ‘Impact’ın için oyunlar’ kazandı O Ejderha, Kanser, kadar tüm yol (yıllık genel oyun için eve ödülü aldı) Overwatch arasında değişmekteydi.

özel römorklar

Ama gecenin en iyi anları bazı prömiyeri yapıldı oyun römorklar geldi ve biz izleme keyfi için aşağıda en iyi bizim pick derledik.

İlk kadar Metal Gear Solid yaratıcısı Hideo Kojima’nın ilk post-Konami oyunu Ölüm Büküm için bir römork olduğunu. Bu yılki E3’te Sony’nin konferansında açıklandı beri oyunun konuşmak sessiz olmuştur.

onun kafatası yüzlü askerler ve ürpertici çocuk bebek tekrarlanan görünüşe ile cevap daha bilgi eksikliği doğrusunu daha soruları yanıtlayan yeni römork, serbest bırakılması ile değişmedi.

Biz de Zelda oyunu, oyunun orman alanı ortaya Wild nefesinin yeni Legend yeni görüntüleri gördük.

Serin bir römork oldu, ama biz dürüst iseniz Nintendo bu yılın başlarında E3’te çok gösterdi sonra oyun bu noktada çıkıp için biz hazırız.

Andromeda, ilk kez kendi oyun gösterdi: Dün gece kapalı gösterilen en iyi römork bizim son seçim Mass Effect gitmek zorunda.

kapalı gösterilen yeni ortamlar bazı Star Trek yerine, örneğin Firefly gibi bilimkurgu evrenin seviyor akla getiriyor olsa da, biz (kötü bir şey yok olan) biliyorum ve aşk aynı Mass Effect daha fazla gibi görünüyor tarzı ortamlar şimdiye kadar serinin tarafından tercih.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?