Opera Android’e Gece Modu Getirdi!

Opera Android'e Gece Modu Getirdi!

Opera Nedir?

Opera, gündemde en fazla kullanıcıya sahip tarayıcıdır. Responsive görünüşü ve kolay kullanımıyla kullanıcılarının tercihi olmuştur. Ayrıca 2017 yılında yaptığı güncellemede Messenger ve WhatsApp uygulamalarına kolay ulaşmak için eklentilerini Opera’nın çubuğuna ekledi. treating heartworms in dogs with ivermectin Bu güncelleme sayesinde 10 bin kullanıcını kendine çekmeyi başardı. Bu yıl bilgisayarlar için getirdiği gece modunu andorid uygulamasında da geliştirdi.

Hangi Sürüme Geliştirildi? Neler Güncellendi?

Opera, genellikle android kullanıcılarının tercihi olmuştur. ivermectin spot on Tarayıcı, sayfaları temiz tutmak ve mobil veri kullanımını azaltmak için reklamları engellediği için çoğu kişi Opera kullanıyor. Ayrıca, yerleşik bir veri kaydetme modu, özel bir mod, ana ekrana kısayol ekleme ve daha fazlasını içermektedir.
Opera
Şirket kısa bir süre önce Android tarayıcısını 4.6. sürümüne getiren bir güncellemeyi yayınladı. Bu güncellemeler ile yukarıda açıklanan gece modu dahil olmak üzere birçok yeni özellik geldi. where to get ivermectin for humans Bu, kullanıcıların ayarlar dahilinde üç UI temasına erişmelerini sağlar: açık, koyu ve kırmızı. UI tarayıcılar daha hızlı ve daha performanslı çalışır. Gece modundan başka tarayıcıya özel QR kodu okuyucusu yerleştirildi. Özel mod göstergesinin yanı sıra tabletler için optimizasyon, uzun süreli menü, geliştirilmiş yer işaretleri ve çevrimdışı sayfa kullanıcı arayüzü, adres çubuğu URL’sini otomatik tamamlama, trend arama ayarları ve URL önerilerini kopyala veya yapıştır düğmeleri ve çubuklarında da güncellemeler oldu. Şu anda güncelleme piyasaya sunuldu ve Google Play’den erişim sağlanabilir durumda.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?