OpenCart XML Tedarikçi Entegrasyonu

OpenCart 3 XML

OpenCart XML Nedir?

Genişletilebilir İşaretleme Dili (XML), belgeleri insan tarafından okunabilir ve makine tarafından algılanabilir bir biçimde kodlamak için bir dizi kural tanımlayan bir biçimlendirme dilidir. XML uygulamaları XML okuyan ve belgenin her bir parçasının işlevini tanımlayan bir ayrıştırıcı içerir ve daha sonra bu bilgileri bellekte kullanılabilir duruma getirir.

Opencart XML ne işe yarar?

Kabaca söylemek gerekirse 10.000 ürün yükleyeceğinizi varsayalım. Sizinle birlikte 500 işçiniz daha olsun, birlikte 10.000 ürünü kaç dakikada yükleyebileceğinizi bir düşünün. Bu modül 10.000 ürünü yaklaşık 2-3 dakika içerisinde yükleyebilmektedir. Opencart kullanıcıları ürün eklemenin, kurulumunun ve açıklama yazmanın zor olduğunu bilmektedir. Ürün eklerken ve silerken zamanınızı boşa harcamamanız için bu modülü oluşturduk.

Bu modül sayesinde 25 adet tedarikçiyi aynı anda kullanan müşterilerimiz bulunmaktadır.

Opencart XML Fiyatı Nedir?

Aşağıda bulunan linkten 120 TL ‘ye satın alabilirsiniz!

Satın al

 

Ürün Görselleri

Opencart XML Tedarikçi Entegrasyonu

Opencart XML tedarikçi entegrasyon modülü hızlı ve kolay bir şekilde toplu ürün eklemenizi sağlayan profesyonel bir entegrasyon yazılımıdır. E-ticaret siteleri için önemli bir konu olan ürün ekleme sorununu ortadan kaldırmanıza olanak sağlayacaktır.

Opencart XML Tedarikçi

 

Opencart XML Hangi Sürümlerle Uyumlu?

  • Opencart 2.0-2.1-2.3 gibi tüm 2.x versiyonları ile uyumludur.
  • Opencart 3.0-3.0.2 gibi tüm 3.x versiyonları ile uyumludur.

E-ticaret sitesi sahipleri OpenCart XML tedarikçi modülü ile tedarikçilerin kendilerine sağladığı XML linki üzerinden binlerce ürünü kolayca mağazalarına ekleyebilmekte ve ürünlerini cron job linki oluşturan sistem sayesinde güncelleyebilmektedir.

Her tedarikçiniz için tek tek entegrasyon modülü yazdırmak yerine bu kapsamlı entegrasyonu kullanabilirsiniz. Unutmayın, eğer bir XML tedarikçiniz varsa ve ürünlerinizi kendiniz ekliyorsanız XML tedarikçi entegrasyonu size çok kolaylık sağlayacaktır. Siz bilgisayar başında değilken bu sistem sizin için tüm işlemleri yapıyor olacaktır. Stok, fiyat, ürün resmi, yeni ürün, ürün açıklamaları belirlediğiniz zaman aralıkları içerisinde sitenizde otomatik  olarak güncellenecektir.

 OpenCart için geliştirdiğimiz Tüm Bankalar İçin Geçerli Pos Modülü‘nü incelemeyi unutmayın.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Bunları Okudunuz mu?

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?