OpenCart XML Tedarikçi Entegrasyonu

xml entegrasyonu 1

OpenCart XML Nedir?

Genişletilebilir İşaretleme Dili (XML), belgeleri insan tarafından okunabilir ve makine tarafından algılayabilir bir biçimde kodlamak için bir dizi kural tanımlayan bir biçimlendirme dilidir.

XML uygulamaları XML okuyan ve belgenin her bir parçasının işlevini tanımlayan bir ayrıştırıcı içerir ve daha sonra bu bilgileri bellekte kullanılabilir duruma getirir.

XML’in avantajlarından bazıları aşağıda belirtilmiştir.

  • Tescilli satıcılar tarafından tanımlanan sınırlı bir etiket grubuna kısıtlama yoktur.
  • İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan araçlar geliştirmek ücretsizdir.

XML, her bir sektörün, kendi tarayıcısını, herkesin tarayıcısını milyonlarca etiket kümesinin işlevselliğini dahil etmeye zorlamadan ve geliştiricilerin, yararlı olamayacak kadar genel bir jenerik etiket kümesine yerleşmeye zorlamadan, benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kendi etiket kümelerini geliştirmesine olanak tanır.

Opencart XML Tedarikçi

Opencart XML Tedarikçi Entegrasyonu

Opencart XML Tedarikçi entegrasyon modülü hızlı ve kolay bir şekilde toplu ürün eklemeni sağlayan kolay ve profesyonel bir entegrasyon yazılımıdır. E-ticaret siteleri için önemli bir konu olan ürün ekleme sorununu topluca ortadan kaldırmanıza olanak sağlayacaktır.

Opencart XML Hangi Sürümlerle Uyumlu?

 Opencart tüm 2.0-2.1-2.3 gibi tüm 2.x versiyonları ile uyumludur.

 Opencart tüm 3.0-3.0.2 gibi tüm 3.x versiyonları ile uyumludur

E-ticaret sitesi sahipleri OpenCart XML tedarikçi modülü ile tedarikçilerin kendilerine sağladığı XML linki üzerinden binlerce ürünü kolayca mağazalarına ekleyebilmekte ve ürünlerini cron job linki oluşturan sistem sayesinde güncelleyebilmektedir.

Her tedarikçiniz için tek tek entegrasyon modülü yazdırmak yerine bu kapsamlı entegrasyonu kullanabilirsiniz. Unutmayın tedarikçiniz olduğu halde ürünlerinizi kendiniz ekliyorsanız size çok kolaylık sağlayacaktır. Siz bilgisayar başında değilken bu sistem sizin için tüm işlemleri yapıyor. Stok, fiyat, ürün resmi, yeni ürün, stok durumları, ürün açıklamalarını sitenize belirlediğiniz zaman aralıkları içerisinde otomatik güncelliyor.

Opencart XML ne işe yarar?

Kabaca söylemek gerekirse 10,000 ürün yükleyeceğinizi varsayalım. Sizinle birlikte 500 adet işçiniz olsun, birlikte 10,000 ürünü kaç dakika da yükleyebileceğinizi bir düşünün. Bu modül 10,000 ürünü yaklaşık 2-3 dakika içerisinde yükleyebilmektedir. Opencart kullanıcıları ürün eklemenin, kurulumunun ve açıklama yazmasının zor olduğunu biliyor. Ürün eklerken ve silerken zamanınızı boşa harcamamak için modül oluşturduk.

Şu an itibariyle 14 adet tedarikçiyi aynı anda bu modül ile kullanan müşterilerimiz bulunmakta.

Opencart Xml Fiyatı Nedir?

Yazılımın asıl ücreti 250.00 TL dir ve kısa süreliğine aşağıda bulunan linkten 120 TL ye inmiştir. İndirimli satın almak için aşağıdan satın al linkine tıklayarak alabilirsiniz.

Satın al

OpenCart için geliştirdiğimiz Tüm Bankalar İçin Geçerli Pos Modülü‘nü incelemeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?