Opencart XML Tedarikçi Entegrasyonu

xml entegrasyonu 1

Opencart XML Tedarikçi Entegrasyonu

Opencart XML entegrasyon modülü hızlı ve kolay bir şekilde toplu ürün eklemeni sağlayan kolay ve profesyonel bir entegrasyon yazılımıdır. E-ticaret siteleri için önemli bir konu olan ürün ekleme sorununu topluca ortadan kaldırmanıza olanak sağlayacaktır.

 Opencart tüm 2.0-2.1-2.3 gibi tüm 2.x versiyonları ile uyumludur.

 Opencart tüm 3.0-3.0.2 gibi tüm 3.x versiyonları ile uyumludur

E-ticaret sitesi sahipleri opencart xml modülü ile tedarikçilerin kendilerine sağladığı XML linki üzerinden binlerce ürünü kolayca mağazalarına ekleyebilmekte ve ürünlerini cron job linki oluşturan sistem sayesinde güncelleyebilmektedir.

Her tedarikçiniz için tek tek entegrasyon modülü yazdırmak yerine bu kapsamlı entegrasyonu kullanabilirsiniz. Unutmayın tedarikçiniz olduğu halde ürünlerinizi kendiniz ekliyorsanız size çok kolaylık sağlayacaktır. Siz bilgisayar başında değilken bu sistem sizin için tüm işlemleri yapıyor. Stok, fiyat, ürün resmi, yeni ürün, stok durumları, ürün açıklamalarını sitenize belirlediğiniz zaman aralıkları içerisinde otomatik güncelliyor.

Kabaca söylemek gerekirse 10,000 ürün yükleyeceğinizi varsayalım. Sizinle birlikte 500 adet işçiniz olsun, birlikte 10,000 ürünü kaç dakika da yükleyebileceğinizi bir düşünün. Bu modül 10,000 ürünü yaklaşık 2-3 dakika içerisinde yükleyebilmektedir. Opencart kullanıcıları ürün eklemenin, kurulumunun ve açıklama yazmasının zor olduğunu biliyor. Ürün eklerken ve silerken zamanınızı boşa harcamamak için modül oluşturduk.

Şu an itibariyle 14 adet tedarikçiyi aynı anda bu modül ile kullanan müşterilerimiz bulunmakta.

Yazılımın asıl ücreti 250.00 TL dir ve kısa süreliğine 44.90 TL ye inmiştir. İndirimli satın almak için aşağıdan satın al linkine tıklayarak alabilirsiniz.

Satın al

Etiketler

opencart 2.x XML modülü

opencart 3.x XML modülü

opencart xml entegrasyonu nasıl yapılır,
opencart xml entegrasyon modülü,
opencart xml import free,
opencart xml ürün ekleme,
opencart tedarikçi entegrasyonu,
opencart xml modülü indir,
opencart xml export,
opencart xml import pro download

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

xml 1
  Gelişen Modüller ve MVC Yapısı
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?