OpenCart XML Site Haritası Oluşturma

58d09ba2b89c0 resize 710x380

OpenCart XML Site Haritası Oluşturma

Opencart XML site haritası oluşturucu 35.000’den fazla ürün listesinde başarıyla test edilmiştir. Her site haritasında, ilişkili tüm resimler, resim başlıkları, öncelik, son değiştirilme tarihleri, sıklığı değiştirme, isteğe bağlı site haritası stili ve isteğe bağlı dahil / devre dışı bırakılmış içerik sitenizin dizine eklenmesine yardımcı olmak için gereken her şeyi içeren grup sayfasına bağlantılar bulunur.

Opencart Xml Site Map Fiyatı Nedir?

Aşağıda bulunan linkten 75 TL ye İndirimli Şekilde Satın alabilirsiniz!

Satın al

Site haritası stili

Kendiniz ve diğer birçok site haritasında şu metni fark etmişsinizdir:

Bu XML dosyasıyla ilişkili herhangi bir stil bilgisi yok gibi görünüyor. Doküman ağacı aşağıda gösterilmiştir.

 

  Hangisinin kendisi tamamen iyi durumda. SEO’ya zarar verecek hiçbir şey yapmadığı için arama motorları herhangi bir stil sayfası oluşturmaz; Bununla birlikte, kendiniz ve sitemap’ınızı görüntüleyen ara sıra olan kullanıcı için kolay bir görüntüleme materyali oluşturmaz. Bir site haritasında 3 mağaza dizinine sahip olduğunuzu düşünün, buradaki bilgileri okumak, bağlantıları kopyalamak ve yapıştırmak için takip etmek kolay olacak, sonra bir sonraki sayfada her sitemap’ta yüzlerce dizin içeren 10 veya daha fazla site haritası var. bağlantılar, resimler, başlıklar, öncelikler binlerce değil, yakında hepsini incelemek ve bilgileri deşifre etmek imkansız bir görev haline geliyor. Site haritası stili, kırık bağlantıları, eksik resimleri ve yanlış bilgileri arayan bir belge ağacını düzenli olarak temizler.

Devre dışı içerik

Çoğu site haritası ile ilgili büyük bir sorun, erişilemeyen içeriğe sahip olmak ve site haritasında listelenen içeriği devre dışı bırakmaktan çok daha fazla zaman geçirmektir. XML Site Haritası Oluşturucu Pro, engelli ürünleri, kategorileri ve bilgi sayfalarını ilgili site haritalarından ekleme veya hariç tutma seçeneği sunarak bu konuyla ilgilenmiştir.

Çok mağazalı uyumlu

Birçok site haritası oluşturucuyla ilgili bir diğer sorun da, her bir mağazadan ve listeden ayrı sitemapslarda belirli bir içeriği alabilme yeteneğine sahip olmamaları ve bağlantılarda kullanılan ilgili mağazanın doğru URL’si olan bir sorundur. XML Site Haritası Oluşturucu Pro, bunu bir mağaza ya da 20 olsun kolaylıkla halleder; her mağazanın site haritasının ayrı ayrı yazıldığından ve yalnızca kendisine atanmış içeriği içereceğinden emin olabilirsiniz.

Sınırsız içerik

Site haritası jeneratörlerinin çoğu, 10,000 veya daha fazla listeden sonra tamamen durur veya çalışmaz; XML Site Haritası Oluşturucu Pro, her biri resim içeren ve her testi uçan renklerle geçiren 35.000’den fazla ürün listesiyle test edilmiştir. XML Site Haritası Oluşturucu Pro ile, tüm içeriğinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde listeleneceğinden emin olabilirsiniz.

İçerik sınırı

Mağazanızın içinde bir sürü ürün sunuyorsanız, her site haritasında kaçının listelendiğini sınırlamak isteyebilirsiniz. Bu, ağır yükleme sürelerini engeller ve arama motoru site haritası sınırı spesifikasyonlarını daha kolay bir görev haline getirir. Listelenen 50.000 öğeniz olduğunu ancak yalnızca her site haritasında 1.000 ürün listelemesini istediğini, XML Site Haritası Oluşturucu Pro ile yapmanız gereken tek şey, ayarlar sekmesindeki ürün listeleme limitine 1.000 yazın ve bir sonraki sefer ürünler site haritası oluşturduğunuzda, her biri 1000 listeleme içeren 50 site haritasına bölünecek.

Ayrı site haritaları

Oluşturucu şu şekilde bilgileri böler: önce mağazalar vardır, ardından her mağazadaki içerik gruplara ayrılır, her grup içeriği içeren her site haritasında kendine ait bir site haritası dizini içerir. Bu, site haritanıza bir esinti olmasına rağmen hareket etmenizi sağlar. Ürünler arasında karışık bir kategori veya marka bulmak için yukarı ve aşağı kaydırma yapmanız gerekmiyor.

Tam denetim

Ayarlar sekmesi, devre dışı bırakılmış içerik dahil etme / dışlama, sıklığı değiştirme, öncelik, içerik sınırı ve stil değiştirme gibi özellikleri ayarlamanızı sağlar.

robots.txt editörü

Bu özellik, robots.txt dosyanızı konsolunuzdan düz oluşturmanızı veya düzenlemenizi sağlar.

Manuel Kontrol

Birçok insan otomatikleştirilmiş bir site haritasının en iyi olduğuna inanıyor; otomasyonla ilgili sorun, genel olarak, belirli bir tarih ve saatte herhangi bir değişiklik olup olmadığına bakarak güncellenecekse de, arama motorlarını değiştirilmemiş sitemapslarınızla otomatik olarak ping işlemi yaparak kullanabilir Değerli kaynakları gereksiz yere işlemeye devam et. Yeni bir ürün, kategori veya sayfa olsun sitenize güncelleme yapmayı bitirdikten sonra manuel kontrolü elden gelen hiçbir şey yok, tek yapmanız gereken site haritası kontrol paneline geri dönüp ilgili grup için site haritası oluşturması. Bu, site haritası doğruluğunun ve arama motorlarının ne yaptığını ya da almadığını tam olarak kontrol etmenizi sağlar.

Yedekleme

İkinci site haritası nesillerinden itibaren, orijinal site haritasının bir yedek kopyası saklanır. Kazayla, site haritası oluştur düğmesini tıkladıysanız ve güncel tarihin son değiştirilme tarihi olarak gösterilmesini istemiyorsanız tek yapmanız gereken geri yükle’yi tıklamaktır ve site haritası bir önceki kopyadan geri yüklenir ve bir yedek kopyasını oluşturur zihninizi değiştirirseniz, yeni oluşturulan site haritasının

Site Haritası gönderme

haritanızı doğrudan bir düğmeye basarak Bing veya GoOgle arama motorlarına ping işlemi yapın. Bu, herhangi bir arama motoruyla web yöneticisi hesabına sahip olduğunuz ve site haritanızı manuel olarak göndermenin yerini almaz. Bir webmaster hesabına sahip olmak, hangi bağlantıların dizine eklendiğini ve botlar tarafından herhangi bir hata alıp almadığını görmek gibi pek çok avantaja sahiptir . VqMod erişimi sayesinde FiveStar , vqMod’u yüklediyseniz, yönetici gösterge tablonuzun kenar çubuğundaki uzantılar listesinden XML Site Haritası Oluşturucu Pro’ya artık erişebilirsiniz. Sitenin hiçbir çekirdek dosyası bu özellik için değiştirilmez. Dahili Yardım Merkezi Sonunda, XML Site Haritası Oluşturucu Pro’nun içeriklerinizi ve dışarılarınızı anlamanız gereken tüm ayrıntıları içeren bir yerleşik yardım merkezi bulunmaktadır. Gereksinimler SEO URL’leri PHP 5.x’ten geçer vqMod (yalnızca isteğe bağlı 2.3.x) Kurulum İndirilen dosyanın sıkıştırmasını kaldırın , dizinde install-instructions adında bir dosya bulunur, içerdiği talimatları takip edin ve yalnızca bir birkaç dakika. ** Beyaz Ekranı  Hatası** Bazı sunucular, onları oluşturmanın aksine XSL dosyaları üzere ayarlanmış olabilir; eğer bu durum sitenizde olduğu gibi, Beyaz Ekran Yaması’nı indirir ve yükleme klasörünün içeriğini yüklerseniz, bu beyaz ekran sorunlarını düzeltmelidir.

Etiketler : Opencart XML, xml oluşturucu, opencart xml listesi, opencart oluşturma, opencart xml listeleme, opencart n11, opencart entegrasyonu, opencart xml çıktısı, opencart feed

Bu eklenti, OpenCart yazılımının düzenlenmemiş bir sürümü üzerinde geliştirildi. Web sitenizdeki eklentinin kullanımıyla ilgili herhangi bir hata ile karşılaşırsanız, lütfen bu sayfadaki Satın AL düğmesinin altındaki “Destek alın” bağlantısını kullanın.
Sosyal Medyada Paylaş

Bunları Okudunuz mu?

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?