Opencart SEO Modülü – Ücretsiz

Ekran Resmi 2018 03 19 13.59.49

Opencart SEO modülü

Opencart için ilk profesyonel SEO uzantısı

Hepimiz işi doğru yapacak bir araç istiyoruz. SEO muhtemelen web mağazanızın tanıtımının en önemli parçasıdır ve gerçekten hızlı bir şekilde üst sıralara çıkmanızı sağlayabilir.

 

SEO Avantajları

Profesyonel

Herkes tarafından kullanılan profesyoneller için üretildi. Bizim modüller toplu güncelleme, excel, widget, otomatik nesil ve çok daha fazlası gibi birçok özellik ile doludur ve yine de kullanımı kolay, herhangi birisi yapabilir.

 

Genişletilebilir

“Mainframe” olarak “SEO modülü” ile SEO modülü API’si ile sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmak için başka SEO modülleri ekleyebilirsiniz. SEO URL’lerine ihtiyacınız varsa – sadece SEO URL’leri yükleyin. Eğer meta-install SEO modülü meta yönetmek istiyorsanız. Bu kadar basit.

 

Güzelce kodlanmış

Kodumuzda büyük gurur duyuyoruz. Hey, kodu temiz ve hatasız tutmamıza yardımcı olmak için kendi sistemimizi bile geliştirdik. SEO modülü, Opencart Event sisteminin gücünü maksimum seviyeye çıkarmak için ilk profesyonel eklentidir.

 

.htaccess ve robots.txt için SEO Editör

SEO modülü hem .htaccess hem de robots.txt dosyalarını düzenleyebilmenizi sağlar, böylece sizde temel bilgileri SEO modülü yöneticisi olarak ayarlayabilirsiniz.

 

Gerçek sonuçlar

Yıllar geçtikçe güncellemelerimizi müşterilerimizle birlikte test ettik. Verimli olmak, mükemmel sonuçlar sağlamak ve şirketimiz için saatlerce çalıştık. Şimdi bunu sizin için yapabiliriz.

 

Tam özellik listesi

Çoklu mağaza
Çoklu dil
.htaccess dosya düzenleyicisi
Robots metin editörü
SEO Gösterge Tablosu
SEO API’si
SEO API belgeleri
SEO Araç Çubuğunu Destekler
SEO Derecelendirmesini Destekler
SEO Danışmanını Destekler

 

İndirilebilir Sürümler :

Desteklediği Sürümler : 2.0.1.0, 2.0.1.1, 2.0.2.0, 2.0.3.1, 2.1.0.1, 2.1.0.2, 2.2.0.0

SEO Modülünü İndir

Desteklediği Sürümler : 2.3.0.0, 2.3.0.1, 2.3.0.2

SEO Modülünü İndir

Desteklediği Sürümler : 3.0.0.0, 3.0.1.1, 3.0.1.2, 3.0.2.0, 3.0.3.0b

SEO Modülünü İndir

Modülün kurulumu konusunda desteğe ihtiyacınız varsa;
Aşağıdaki linkten satın alım yaparak size modülü sorunsuz ve profesyonel bir şekilde kurabiliriz.

Kurulum Linki  : Satın AL

Demo Linki : demo

Opencart otomatik seo modülü kullanımı basit ve otomatik olarak url leri seo url haline çeviren eşsiz bir modüldür, Opencart kurulumunu gerçekleştirdikten sonra hemen bu modülü almanız, tüm url lerinizi otomatik olarak seo’ya uygun halde giriş sistemine koymanızı sağlar. Opencart otomatik seo url lerine sahip olduğunuzda sistematik olarak opencart, sizlere SEO avantajı sağlayacaktır. Opencart en iyi seo modülü olarakta bilinen otomatik seo modülünü hemen almalısınız. Opencart türkçe seo modülüolduğundan dolayı hiçbir yabancılık çekmeden sistemde görebilirsiniz. Opencart seo modül ü diğer opencart modülleri arasında en önemlisi ve mutlaka edinilmesi gerekenidir. Opencart seo ayarları nı siz müdahale etmeden kendisi kendiliğinden gerçekleştirmektedir. Opencart seo eklentisi arıyorsanız ilk olarak edinilmesi gereken modüldür.

Sosyal Medyada Paylaş

Bunları Okudunuz mu?

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?