OpenCart Kurulumundan Sonra Kurulması Gereken 10 Eklenti

OpenCart Kurulumundan Sonra Kurulması Gereken 10 Eklenti

E-Ticaret büyümeye devam ediyor ve daha fazla profesyonel dijital ajanslar manzaraya damgasını vurmaya çalışıyor. Normal olarak, bu tüm sektörlerdeki rekabetin de büyüdüğü anlamına gelir. Bu da daha fazla değer sunma, daha iyi deneyimler oluşturma gereğini duyuruyor. Alışverişi daha kolay ve sezgisel hale getiren kullanıcı dostu web siteleri oluşturmak gerekli oluyor.
Her hangi bir web sitesi kurarken zaten gerektiği eklentiler kurmamız gerekiyor. اسماء ورق الكوتشينة OpenCart’a yeni başlıyorsanız ve web siteniz hala başlangıç ​​aşamasındaysa, büyümenize yardımcı olacak ve daha hızlı bir kar elde etmeye başlamanıza yardımcı olacak eklentileri derledik.

1.AlsoBought

İki seviyede çalışan bir dönüşüm aracıdır. Ziyaretçilerinizi benzer ürünlerle alternatif seçimlerini gösterir. Ayrıca satın alma kararında yer alan müşteri güvenini de oluşturmanıza olanak sağlar.

AlsoBought, diğer müşteriler tarafından satın alınan ürünleri gösteren widget’ı özelleştirmenizi olanak sağlayan eklentidir. Şunları yapabilirsiniz:

Ürün resmi boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

Görüntülenen ürün sayısı gösterebilirsiniz.

Düzenleyiciden özel CSS ile daha güzel görünüm sağlayabilirsiniz.

Daha da iyisi, müşterinin ortalama sipariş değeri üzerinde daha büyük bir etki yaratmak için sık sık birlikte satın alınan ürünleri benzete bilmenizdir.

2.Seo Backpack

Sade bir kullanıcı arayüzüne sahip ve kullanımına bağlı eksiksiz bir özellik sunan güçlü bir SEO eklentisi. Her şeyi SEO Backpack rapor alır, böylece kullanıcılar modül ile gerçekleştirdikleri değişiklikleri görebilirler.

Sahip Olduğu Eşsiz Özellikler
Tüm Sorunlar Görüntüleme
Tek tuşla düzeltme
Dahili SEO Paletli
Arama Motoru Analizi
JSON-LD Format
Yapılandırılmış Veri Kullanımı

SEO Backpack, SEO dostu URL’lerinizi kolayca yapılandırır, tüm sayfalarınız için meta veriler oluşturur, sıralama yönlendirmeleri üzerinde kapsamlı kontrol sağlamak için URL yönlendirmeleri ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Yeni mağazalar, genellikle web sitesinin dizine eklenmesiyle uğraşıyor, bu da trafik ve müşterileri elde etmenin önünde bir engeldir. Seo Backpack bize doğru trafik kullanımını sunuyor.

3.FacebookLogin

FacebookLogin’i OpenCart mağazanızdaki sayfalara yerleştirmek, yeni ziyaretçilere anında kaydolup alışverişe başlamak için kolay bir yol sağlayacaktır.

Araç, müşterilerinizin Facebook hesaplarından, düğme metninden ve tasarımından topladığınız bilgilerin türünü ayarlamanıza ve belirli müşteri gruplarına kullanan ziyaretçileri düzenlemenize olanak sağlar.

Yeni başlayan OpenCart mağazalarının müşteriler için erişilebilirlik, kullanılabilirlik kadar olması gerekiyor. Böylece potansiyel müşterilerin alışveriş yapmaya başlamalarına engel olmaz. FacebookLogin bu işte size yardımcı olacaktır.

4.Ajax Quick Checkout

Varsayılan OpenCart ödeme işlemi özellikleri teknik olarak tek bir sayfadadır. Ancak birden çok adım gerektirir ve siparişinizi onaylayabilmeniz için birçok yerin düzenlenmesi gerekiyor.

Ajax Quick Checkout Bu Konuda Ne Yapıyor?

Tüm cihazlarda ölçülebilir, optimize edilmiş bir sade arayüz ile tek bir sayfada istediğiniz tüm alanları düzenler.
Yeni mağazalar için kullanımın önemi hakkında çoktan konuştuk. Uzun ve zorlu bir ödeme süreci nedeniyle değerli müşterileri kaybetmeyi göze alamazsınız. Web sitenizde harcadığınız tüm çabalar, tasarım, kullanılabilirlik, arama motoru optimizasyonu, ödeme işleminiz müşterilere çalışmıyorsa tüm işiniz bitmiştir.
Ajax Quick Checkout Ücretsiz Sürüm
Ajax Quick Checkout Pro Sürüm

5.iBlog

Bir blog’lu her E-Ticaret sitesi sahibi, onlardan yararlandıkları çeşitli yolları kabul edecektir.

iBlog eklentisinin özellikleri:

Daha fazla trafik

Daha iyi indeksleme

Müşteri katılımı

Dönüştürme

Yetki Düzenlemesi

iBlog ile kitleniz için kullanışlı bir blog içeriği yayınlamaya, güzel bir yorum sistemi ve sosyal paylaşım seçenekleri sunmaya başlayabilirsiniz.

SEO özellikleri, meta verileri ve blog yayınının daha iyi sıralanması için yeni bir taslak oluşturmanıza izin verir. Gelişmiş kullanıcılar, özel CSS alanından ve kaynak kodunun değiştirilmesine izin veren bir blog göndericisi editöründen yararlanabilir.

Yeni mağazalar için, içerik pazarlama fırsatları yeni bir oyuncu olarak önemli olduğundan, sadece ürünlerinizle değil, rekabetiniz arasında parlamak için bir yol bulmanız gerekiyor.

6.AlsoViewed

AlsoViewed, en yüksek görüntüleme oranına sahip ürünlerin müşterilerinize önerilen ürünlerden olduğunu önerir. AlsoBought’a benzer şekilde, bu eklenti, ilgili ürünlerle alternatif bir seçim sunar ve müşterilerin tercih ettiği ürünleri gösterir.

Hangi ürünlerin diğer müşteriler tarafından görüldüğünü, müşterilerin yüksek faiz nedeniyle stokta tükenebileceğini düşündüklerinde satın alma kararını uyarır.

Yeni mağazalar, müşteri ilgisinin ve talebini kazanmak için bu eklentiyi rahatlıkla kullanabilir.

7.EmailVerification

E-posta ile doğrulama, OpenCart mağazanız için başka bir güvenlik katmanı ekleyen yüksek oranda önerilen bir güvenlik önlemidir.

EmailVerification, hesaplarını doğrulayabilmeleri için yeni müşterilere özelleştirilebilir e-postalar göndermenizi sağlayan ücretsiz, kurulumu kolay bir eklenti.

8.Mastercard

OpenCart için Mastercard ödeme ağ geçidi servisleri Mastercard tarafından desteklenen ücretsiz bir eklenti. Tüm hassas müşteri verileri toplanır ve güvenli bir şekilde yönetilir.
Bu eklentiden elde ettiğiniz şey, müşterilerinizin kullanmaya hazır dünyadaki ikinci en büyük kredi kartı ağı ve ödeme yöntemidir.

Kullanıcılara üst düzey alışveriş deneyimi ve ödeme güvenliği sağlamak için eklentinin aşağıdaki özellikleri bulunuyor:

Mastercard Tarafından Sunulan Ödeme Şekli

Sadece SSL Sertifikalı mağazalarla çalışır

Doğrudan OpenCart’tan Capture, Void ve Refund işlemleri

Kredi kartı Detaylarının Belirlenmesi

Yeni bir mağazanın rekabette parlaması için harika bir yol, yaklaşık 200 milyon Mastercard kullanıcısının yararlanabileceği basit ve güvenli bir ödeme yöntemini sağlayacaktır.
Mastercard Ücretsiz Sürüm
Mastercard Pro Sürüm

9.FacebookMessage

FacebookMessage, OpenCart sitenizin mağazasında bir sohbet widget’ı sunar ve müşterilerin mesajlarını doğrudan Facebook sayfanıza göndermesini sağlar.

Daha basit iletişim, müşteri sorularına daha hızlı cevaplar, bunların hepsi daha fazla dönüşüm oranına ve daha iyi katılımlara yol açar. FacebookMessage sitenizin tasarımına uygun kişiselleştirilebilir, çoklu site üzerinde çalışabilir ve mobil cihazlar için uyumludur.

Yeni mağazaların olabildiğince sade bir görünüme ve sosyal olması beklenmektedir. حكم القمار FacebookMessage’in daha iyi ve daha hızlı müşteri hizmetleri sunma ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunma çabalarınız için gerçekten gerekli bir seçenektir.

10.ComingSoon

Mağazanız geliştirme aşamasında olarken, kullanabileceğiniz ve boşa harcanmasına izin vermeyeceğiniz değerli bir eklentidir. Beklenti oluşturmanıza yardımcı olacak ve müşterilerinizi sitenize çekmek için etkileyici ve bilgilendirici bir sayfa oluşturun. بت هاوس

ComingSoon, herhangi bir teknik bilgi ve beceri gerektirmeden güzel bir sayfa oluşturmanızı sağlayan özelleştirilebilir bir eklentidir. Daha fazla sosyal destek için, tüm iş sosyal profillerinizi, kullanıcıların mağazanızda, ürünlerinizde, lansman tarihlerinizde ve promosyonlarınızda güncellemelerinizin yer alabileceği alanları gösterebilirsiniz.

Son olarak, müşterilerin e-posta adreslerini bırakabilecekleri ve mağazanız nihayet yayınlandığında bildirim alabilecekleri bir abonelik formu da bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?