OpenCart için Purpletree Multivendor Marketplace Nasıl Kurulur?

OpenCart için Purpletree Multivendor Marketplace Nasıl Kurulur?

OpenCart yazılımı; e-ticaret siteleri için büyük bir başarı ile tasarlanmış, kullanıcılara problem yaşatmayan ve aynı zamanda da ücretsiz olan bir yazılım olmaktadır. Dünya üzerindeki tüm e-ticaret sitelerinin neredeyse tamamen OpenCart yazılımının tercih edilmesinin altında yatan temel neden; öncelikle OpenCart yazılım platformunun ücretsiz olması ile birlikte tamamen sorunsuz ve kolay kullanımlı bir yazılım olmasıdır. Bu özellikler OpenCart yazılımını e-ticaret sektöründe öncü bir lider konumuna ulaştırmıştır.

OpenCart yazılım platformu, ücretsiz olmakla birlikte aynı zamanda ücretsiz olan ve e-ticaret girişimcilerinin işini kolaylaştıracak birçok kolay kullanımlı eklenti ve modüle de sahip olmaktadır. OpenCart yazılımının sahip olduğu ve kullanıcılar için oldukça işlevsel olan eklentilerin başında Purpletree Multivendor Marketplace gelmektedir. Bu eklentiyi kullanacak e-ticaret sitesi sahibi iseniz opencart için purpletree multivendor marketplace nasıl kurulur bildiğiniz takdirde kolay ve hızlı bir şekilde eklentiyi OpenCart yazılımınıza kolaylıkla kurabilir ve kullanabilirsiniz.

OpenCart İçin Purpletree Multivendor MarketPlace Nedir?

Bir OpenCart yazılımı eklentisi olan Purpletree Multivendor MarketPlace eklentisi, e-ticaret mağazanızın ebay modelinde bir mağaza şeklinde Pazar haline getirmenizi sağlayan en işlevsel ve kusursuz eklentilerin başını çekmektedir. Purpletree Multivendor MarketPlace eklentiniz sayesinde mağazalarınızı kaydedebilir ve hem ürünlerinizi hem de müşterilerinizin siparişlerini kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Ayrıca eğer mağazanız üzerinde birden fazla satıcınız var ise bu eklenti sayesinde tüm satıcılarınızı da kontrol etmeniz mümkün olmaktadır.

Gelişmiş bir kullanıcı kontrol paneline sahip olan eklenti, aynı zamanda 17 dil seçeneğini destekleyen devasa oranda gelişmişlik gösteren bir OpenCart eklentisidir. Ürün sayısı ya da satıcı sayısında kullanıcılara sınırlama getirmeyen Purpletree Multivendor MarketPlace, siz kullanıcılara sınırsız bir kullanım kolaylığı ve alanı sağlamaktadır.

OpenCart İçin Purpletree Multivendor MarketPlace Nasıl Kurulur?

OpenCart yazılımı için tasarlanmış ve kusursuz bir şekilde siz kullanıcıların kullanımına sunulmuş olan Purpletree Multivendor MarketPlace eklentisini OpenCart yazılımınız için kurmanız oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Yapmanız gereken ilk şey; öncelikle eklenti dosyalarını indirip sıkıştırılmış dosyadan geri çıkartmaktır. Sonrasında ise u dosyaların tamamını seçerek OpenCart dosyası içerisine kopyalamanız gerekmektedir.

Dosyaları sıkıştırılmış dosya içerisinden çıkartıp kopyaladıktan sonra OpenCart yazılımınız üzerinden kullanıcı paneline girerek Modüller / Eklentiler bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Önünüze açılan pencerede eklenti dosyasını bulup aktif hale getirdiğinizde OpenCart yazılımınız üzerinde eklentiyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?