OpenCart Demo Kurulumu Nasıl Yapılır?

Resim Yükleme

OpenCart Demo Kurulumu

Bildiğiniz üzere internette herhangi bir ürünü satabilmek ve satın almak için bloglar ve reklam araçlarının yanında e-ticaret sistemlerini kullanmakta hem kullanıcıyı hemde satıcı için çeşitli avantajlar sağlamaktadır. OpenCart ülkemizde kullanılan e-ticaret paketleri arasında en popüler olanı ve kullanım bakımından en pratik olanlardan biridir. 365 bet Hem arayüz hemde güncellemelerin arayüze uyarlanması bakımından kullanıcıyı sıkmamakta ve işlerin kolayca yürümesini sağlamak için ideal olan e-ticaret paketidir desek yanlış söylemiş olmayız. لعبة بينجو E-ticaret sistemlerini bu denli önemli kılan ise hem fiyat hem SEO hemde ödeme sistemi olarak avantajlı seçenekler sunmasıdır. OpenCart ücretli oldUğu gibi demo olarak da kullanılabilir. OpenCart açık kaynaklı bir yazılımdır ve her geçen gün geliştirilmektedir.

OpenCart Demo Bilgisayara Nasıl Kurulur?

OpenCart Demo sürümünü bilgisayarımıza nasıl indirip kurulacağını ele alacağız; OpenCart’ın ücretsiz ve güncellenmiş bir demo kurulumunu linkte bulabilirsiniz?

Tüm demolar da e-posta alıp verme ve dosya yükleme devredışı olacağı önceden bilinmelidir.

Demo sadece temel kurulum dosyalarını içerir eklenti ile birlikte gelmeyecektir ve herhangi bir içerikte içermeyecektir bünyesinde. Eğer demo bozuksa bunu bildirdiğinizde OpenCart size yeni kurulum dosyası linki gönderecektir yada hatasız yükleme adımları konusunda sizi yönlendirecektir.

OpenCart ile herhangi bir sorun yaşadığınızda OpenCart forum yada OpenCart teknik destekten yardım alabilirsiniz.

Diğerleriyle paylaşılan ve saat başı kendini sıfırlayan bir OpenCart demo uygulaması var. Aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek erişebilirsiniz:

Sitenin Anasayfası: https://s1.demo.opensourcecms.com/s/9

Yönetim Sayfası: https://s2.demo.opensourcecms.com/opencart/admin/

Kullanıcı adı: opensourcecms  şifre: opensourcecms

Kendi OpenCart Demonuzu İsteyin

Yirmi dört saatlik kullanım ömrüne sahip bir demo örneği talep edebilirsiniz. Bu, web sitenizin diğer kullanıcıları tarafından ayarlarınızın üzerine yazılmasını istemiyorsanız idealdir. Yalnızca birkaç saniye içinde ücretsiz özel örneğinize bir bağlantı alırsınız.

Detaylar

Daha kapsamlı bir OpenCart incelemesi almak için OpenCart’ı çevrimiçi olarak deneyebilirsiniz. Yönetici demosunu ve sunduğu tüm özellikleri öğrenmek için site girişini kullanın. لعبة ضومنه اون لاين للايفون Yönetici panosunda, hareket halindeyken bile günlük iş faaliyetlerinizi herhangi bir cihazdan yönetmenize

Kendi OpenCart mağaza demonuzu oluşturmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey yazılımı ücretsiz olarak indirmek ve kurmak. Ancak, OpenCart demo sitenizin düzgün çalışması için yerine getirilmesi gereken belirli şartlar vardır. PHP 5.4 veya daha yüksek bir sürümü ve bir MySQL veritabanı olan Hosting ve bir web sunucusuna, tercihen Apache’ye ihtiyacınız olacak. Kurulum sürecinde yardıma ihtiyacınız olursa, bir demo kurulum eğiticisini arayabilir ve tüm gerekli PHP kütüphanelerinin ve modüllerinin etkinleştirildiğini barındırma sağlayıcılarınızla kontrol edebilirsiniz. Dosyaları FTP kullanarak sunucunuza yükledikten sonra yapmanız gereken tek şey otomatik yükleyiciyi çalıştırmak ve otomatik olarak yüklenecektir.

Bu işlem tamamlandığında, OpenCart mağaza demonuzu içerik ve ürünler ekleyerek yapılandırmaya başlayabilirsiniz. Çevrimiçi demo sisteminizin tasarımını, mevcut OpenCart temalarından birini seçerek değiştirebilir veya başkaları tarafından geliştirilen bir tema indirip yükleyebilirsiniz. Hazırladığımız OpenCart demo web sitesi, ürünleri ön uçta görüntülemek için bir demo teması kullanır. olanak tanıyan bir mobil duyarlı sayfa şablonu vardır. OpenCart CMS demosuna giriş yaptığınızda, toplam siparişler, satışlar, müşteriler veya çevrimiçi olan insanlar gibi en önemli şeyler hakkında web sitesine göz atacaksınız. Yönetici panelinin tasarımı yazılımı kullanımı çok kolaylaştırır.

OpenCart Demo Kişiselleştirme

Tasarım özelleştirmesinin yanı sıra, diğer OpenCart özellikleri, kullanıcılarınız için erişim düzeyleri ve ayrıcalıklar belirleme veya tek bir yönetici arayüzünden birden fazla mağaza yönetme özelliğini içerir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı seçenekler ve özellikler ekleyerek ürünlerinizi özelleştirebilirsiniz. OpenCart mağaza demosunun işlevselliğini genişletmek istiyorsanız, Marketplace’ten yükleyebileceğiniz birçok eklenti vardır. OpenCart Extension Store, bazıları ücretsiz olan birçok eklenti, modül, eklenti veya OpenCart teması sunar. OpenCart tasarıma göre duyarlı, bu nedenle çevrimiçi mağazanız her boyutta ekranda iyi görünecek ve şık olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?