OpenCart 3 Ürünler İçin Ödül Puanları

Ödül

OpenCart Nedir?

OpenCart 3, çevrimiçi satıcılar için ücretsiz açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformudur. رياضة اون لاين  OpenCart, başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir temel sağlar. Bu temel çok çeşitli kullanıcılara hitap ediyor; Kullanıcının kullanımı kolay bir arayüz arayan, deneyimli web geliştiricilerinden alışveriş yapanlara, ilk kez işlerini online olarak başlatmayı planlıyor. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi konusunda sizi güçlü bir şekilde tutan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, çevrimiçi mağazanızın en yüksek potansiyele sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Ödül Puanları Sekmesi

Ödül puanları, mağazadan ürün satın almak için müşterilerin “sadakat puanları” nı hesaplamak OpenCart’ın bir özelliğidir. Müşteriler, bu satın alınan noktaları mağazadan ürün satın almak için bir para birimi olarak kullanabilir. Bu ürünü, bir müşterinin satın alması için gereken belirli sayıda ödül noktasını atayabilirsiniz. Bu ürünün ödül puanlarıyla satın alınmasına izin vermek istemiyorsanız, bu alanı boş bırakabilirsiniz.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Bunları Okudunuz mu?

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?