OpenCart 3 Ürün Yorumları

OpenCart 3 Ürün Yorumları

OpenCart 3 Yorumlar

Ürün incelemeleri, ürünlerinizin bulunduğu sayfada müşteriler tarafından hem gönderilebilir hem de görüntülenebilir. Müşteri inceleme formunu doldurabilir ve sitede yayınlanmak üzere onaylanmak üzere gönderebilir.

Kontrol Paneli’nde yönetici, Genel Bakış bölümünde kaç müşteri incelemesinin onaylanmasını beklediğini görebilir. Bu yorumları onaylamak için yönetici, Katalog> Yorumlar’ı ziyaret edebilir, incelemeyi seçebilir ve “düzenle” ye tıklayabilir. OpenCart, yazar, ürün ve metin incelemesini ayrı metin kutularında gösterecektir. Durum altında “etkin” seçeneğini seçmek, incelemeyi mağaza sayfasında (veya ürünlerinizin bulunduğu sayfada) herkese açık hale getirecektir.

Müşteri incelemesi sonucunun sonucu, aşağıdaki ekran görüntüsünde görülebilir. Her gözden geçirme, yönetim onayından sonra ürünün ana sayfasında herkese açık olarak sunulmaktadır. Ürün başına ortalama derecelendirme OpenCart tarafından tablo haline getirilmiş ve ‘Kullanılabilir Seçenekler’ altında 5 yıldızdan gösterilmiştir.

 

 Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?