OpenCart 3 Ürün Seçenekleri Eklemek

OpenCart 3 Ürün Seçenekleri Eklemek

OpenCart 3 Ürün

Seçenekler, ürünü alışveriş sepetine eklemeden önce Müşterinin Ürün sayfasında yapabileceği ekstra seçimlerdir. Seçenekler önce Katalog> Seçenekler altında oluşturulur, ardından Katalog> Ürünler altında oluşturulan bir ürüne atanır.

Bir seçeneğin bir örneği “boyut”. Arama kutusuna “size” yazarak başlayın. Boyut bir açılır kutuda görünmelidir. Onu seçin ve yeşil ekleme düğmesine tıklayın. Sağ tarafta, “Seçenek Değeri Ekle” ye tıklayın.

OpenCart 3 Ürün Değerleri daha önce Katalog’un altındaki Seçenekler bölümünde oluşturuldu Bu bölümde “Büyük” gibi herhangi bir seçenek eklenebilir. Bir ürün bu seçenekle satın alındığında, miktardan çıkarmak için “Stok Çıkar” ın altında “Evet” i seçebilirsiniz. Seçenek değerine, noktalara ve ağırlığa bir fiyat artışı eklenebilir. Bu bilgileri söz konusu seçenek değerine atamak için “Seçenek Değeri Ekle” yi tıklayın. Seçenek değerini silmek için “Kaldır” a tıklayabilirsiniz. 

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?