OpenCart 3 Ürün Resimleri

OpenCart 3 Ürün Resimleri

Resim Sekmesi

Resimler etiketleri, yöneticinin ürün sayfasına ek ürün resimleri eklemesine izin verir. Standart Ana resim Ürünlerin Veri sekmesinde zaten yüklendi. Bu nedenle, Yeni resimlerin ürün sayfasındaki ana resmin altına ekleneceğini unutmayın.

Görüntü Yöneticisinden bir görüntü seçmek için “Görüntü Ekle” ye, ardından “Gözat” a tıklayabilirsiniz Sıralama sırası için bir numara atayın. “1” onu ilk ek görüntü haline getirirken, her inen sıralama numarası onu takip edecektir. Yukarıdaki resim, mağaza önündeki ürün sayfasından bir örnektir. Büyük ana resim Veri sekmesinde eklendi Yukarıdaki görüntüler “Görüntü” sekmesine eklenir, en sol üst sol 1 olarak atanır ve aşağıdaki resimler daha düşük öncelikli olarak atanır.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?