OpenCart 3 Ürün Özellikleri

Ürün Özellikleri

OpenCart 3 Ürün Özellikleri

Nitelikler, Ürün Karşılaştırması’ndaki ürünler arasında karşılaştırılan özelliklerdir. Öznitelikleri orijinal olarak Katalog> Nitelikler altında oluşturulur. Katalog> Ürünler’de, bir özellik seçmek belirli bir ürüne doğrudan bir özellik atayacaktır. OpenCart yeni kurulmuşsa, boş olacaktır. “Ekle” ye basın ve aşağıdaki bir form görünmelidir. Öznitelik adı ve bilgileri ile boşlukları doldurun ve “Öznitelik Ekle” ye tıklayın.

OpenCart 3 Ürün Öznitelik Ekleme

Örneğin, bir müşteri bilgisayar monitörünün monitör boyutunu bir monitörle başka bir ürünle karşılaştırmak istediyse, ürün için bir özellik oluşturabilirdik. “Öznitelik” altında, buna “Monitör boyutu” diyoruz; Metin kutusu alanında, söz konusu ürünün monitörünün boyutlarını yazıp “Özellik Ekle” ye tıklarız. 

 Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?