OpenCart 3 Ürünlere İndirim Eklemek

İndirim

OpenCart Nedir?

OpenCart, çevrimiçi satıcılar için ücretsiz açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformudur. OpenCart, başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir temel sağlar. Bu temel çok çeşitli kullanıcılara hitap ediyor; Kullanıcının kullanımı kolay bir arayüz arayan, deneyimli web geliştiricilerinden alışveriş yapanlara, ilk kez işlerini online olarak başlatmayı planlıyor. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi konusunda sizi güçlü bir şekilde tutan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, çevrimiçi mağazanızın en yüksek potansiyele sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz.

İndirim Sekmesi

İndirim Sekmesi, bir ürüne indirim eklemek için aşağıdaki bilgilere ihtiyaç duyar:

  • Müşteri Grubu : Bu indirimi kullanmak için bir ölçütleri karşılayan bir grup müşteri (Satış> Müşteriler> Gruplar ).
  • Miktar : Bu indirimi uygulayabilecek ürün miktarı sınırı.
  • Öncelik : 1, 2 veya 3 gibi öncelikli bir numara eklemek, bir müşterinin siparişine diğer indirimler uygulandığında bu indirimin ne zaman kullanılacağını belirleyecektir. 1 önce bu indirimi uygular, 2 ikincisi bunu uygular, vb.
  • Fiyatı : İndirimli fiyat.
  • Tarih Başlama : İndirimin uygulanacağı ilk tarih.
  • Tarih Sonu : İndirimin kullanım için son tarihi; İndirimin biteceği tarih.

Bilgiler doldurulduktan sonra “Ekle” butonuna basın. İndirimi kaldırmak için “Kaldır” a tıklayın.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız. 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?