OpenCart 3 Ürün Feed’leri

Ürün Feed'leri

Ürün Feed’leri (Ürün Beslemeleri)

Ürün Feed’i uzantısı, OpenCart mağazanızın ürünlerinin Google gibi arama motorları tarafından nasıl görüntülenmesi ve listelenmesini istediğinizi özelleştirmenizi sağlar. Bu özelliği kullanmak için mağazanızın ürünlerinden bir ürün feed’iderlemelisiniz Mağazanın ürün feed’i, XML kullanılarak veya bir elektronik tablo programına manuel olarak ürün bilgilerini girerek derlenebilir.

Google Base ve Google Site Haritası

OpenCart paketi, iki ürün feed’ine, Google Base’e ve Google Site Haritasına bağlanmanızı sağlar. Bu araçlara erişmek için Google Merchant Center’da bir hesap oluşturmanız gerekir Google Base, kullanıcının ürün özetlerinde ürün bilgilerini Google’ın arama motorunda görünebilmesi için yüklemesini gerektirir. Google Base için oluşturulan ürün özet akışının, Google’ın Google’ın destek SSS’sinde görüntülenen özelliklerini izlemesi gerekir Google Site Haritası, mağazanın web sitesini taramak için arama motoruna bilgi sağlamak amacıyla mağaza web sitesinden bir veri URL’si kullanır.

Ürün Feed’lerinin düzenleme bölümünde, Google Merchant merkezinden elde edilen mağazanın Veri feed’i URL’lerine bağlantı vermeniz gerekir. ivermectin pediatric dose for scabies

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?