OpenCart 3 Bilgi Sayfası Ekleme

OpenCart 3 Bilgi Sayfası Ekleme

OpenCart 3 Sayfa Ekleme

Bilgi bölümü, her sayfanın altbilgisin de belirli şirket bilgilerini görüntüler (aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi). Altbilgi sayfası hakkında daha fazla bilgi için Bilgi bölümüne bakın.

Bilgi sayfası Katalog> Bilgi altında bulunabilir. Bu sayfada yönetici yeni bir bilgi sayfası düzenleme, silme veya ekleme seçeneğine sahip olacaktır.

Bu sayfaları düzenlerken veya eklerken bir açıklama eklenebilir, sayfalar etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilirsiniz. Aynı zamanda SEO anahtar kelimeleri oluşturulabilir. Sayfayı alt bilginin altından kaldırmak için bir seçenek vardır.

OpenCart 3 Bilgi Sayfası Ekleme

Aşağıdaki ekran görüntüsünde, “Gönderim Bilgileri” sayfası, Yönetim> Bilgi altında yönetimde düzenlenmektedir. Bilgi Başlığı, bu bilgi sayfasının başlığı olarak girilen metni gösterecek ve açıklama aşağıda belirtilecektir.

Veri sekmesi, birden çok mağazanız varsa Bilgi sayfasının bulunduğu mağazayı kontrol etmenizi gerektirir. Ayrıca, bir SEO anahtar kelimesi, sayfanın herkese açık olmasını sağlamak için bir durum seçeneği (veya devre dışı) ve bir sıralama düzeni sorulur.

Aşağıdaki ekran görüntüsü düzenlenmiş Teslimat Bilgilerinin kaydedilmesinin sonucudur. Bir müşteri bu sayfaya “Teslimat Bilgileri” ni tıklayarak mağaza önündeki herhangi bir sayfanın alt bilgisine erişebilir. Bu sayfaya bir bağlantıyı alt bilgiden kaldırmak için yukarıdaki Veri sekmesinde bir seçenek vardır.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?